تبلیغات

تعبیر خواب حلیم (هلیم)

تعبیر خواب حلیم (هلیم) و یا غذاهایی از این دست همواره بسته به طعمی که بیننده خواب دریافت می‌کند دارند. با تعبیر خواب حلیم همراه ما باشید.

تعبیر خواب حلیم گندم - تعبیر خواب حلیم ابن سیرین - تعبیر خواب حلیم نذری - تعبیر خواب پختن نذری - تعبیر خواب دیگ حلیم
تعبیر خواب حلیم

محمدبن سیرین گوید: هر خوردنی که بوی خوش دارد به خواب دیدن نیکی است. اگر ناخوش بود، دلیل بر شر و بدی کند و سیر و پیاز در خواب، دلیل بر غم و اندوه کند و تباهی حال وی و گویند که، دلیل بر مال حرام کند و در آن راحت و خیر نباشد.

حلیم یا هلیم از غذاهای سنتی منطقه خاورمیانه است که با گوشت و گندم یا بلغور یا جو پخته می‌شود. هلیم انواع مختلف دارد و مواد اولیه آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. رنگ حلیم با با افزودن ادویه جات مانند دارچین و شکر عوض می‌شود. همان گونه که مشاهده می‌کنید مواد داخل حلیم بسیار متنوع می‌باشند هر کدام از این مواد تعبیری جداگانه به همراه دارند ولی مخلوط آن‌ها با یکدیگر تفسیر خواب را کاملاً متفاوت خواهد ساخت منوچهر تهرانی می‌گوید در غذاهایی مانند شوربا، آبگوشت، آش، حلیم و از این قبیل که از مواد مختلف و متعدد تهیه و پخته می‌شود طعم و مزه آن مسیر را معین می‌کند. در جایی دیگر منوچهر مطیعی تهرانی تعبیری در مورد گندم بیان کرده که با تعبیر گندم پخته بسیار متفاوت می‌باشد به همین دلایل مزه و طعم مورد نظر حلیم بسیار در تعیین تعابیر تأثیر گذار است.

تعبیر خواب گندم (مختصر)

مطیعی تهرانی: دیدن گندم در خواب بسیار خوب است. چه گندم خشک و پاک کرده در خواب ببینید و چه مزرعه ای که در آن گندم کاشته با شند. گندم خیر و برکت و معیشت است.

تعبیر خواب خوردن گندم

مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینید نان گندم می‌خورید گرفتار تنگی معاش می‌شوید و چنانچه ببینید سنبله گندم را می‌جوید و می‌خورید و تف می‌کنید گرفتار فقر و تنگدستی خواهید شد و از نظر تأمین معاش به شدت در مضیقه می افتید.

ابن سیرین گوید: اگردید گندم پخته می‌خورد، دلیل که غمگین شود.

تعبیر خواب جو

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: جو نیز مانند گندم از نعمات بزرگ و از برکات باریتعالی است. چنان چه در خواب ببینید جو دارید، به هر میزان و مقدار که باشد نیکو است زیرا می‌گوید که نعمت و برکت می‌یابید و خیر به شما می‌رسد.

تعبیر>

مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینید گوشت پخته دارید یا مشغول خوردن آن هستید آن چه می‌خورید و دارید غذا به حساب می‌آید و تعبیر اغذیه را دارد و خوب است زیرا نعمت و برکت خداوندی است.

تعبیر خواب ادویه جات مختلف

مطیعی تهرانی: اگر غذایی که می‌خورید دارچین و فلفل داشته باشد گرفتار تلخ کامی می‌شوید و چنانچه زردی زعفران و زرد چوبه را تشخیص دهید غمگین می‌شوید. به کار گرفتن زعفران و زرد چوبه اگر ندانید و به شما نگویند و زردی آن را نبینید مهم نیست و تعبیر بد ندارد.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار