تبلیغات

حضور برانکو در بین آتش نشانان ساختمان پلاسکو

تسلیت برانکو به آتش نشانان ساختمان پلاسکو

برانکو ایوانکوویچ که پس از تمرین امروز پرسپولیس برای همدردی با آتش نشان ها بعد از اتفاقات رخ داده در ساختمان پلاسکو به ایستگاه آتشنشانی ایستگاه ۲۷ رفته بود، در جمع خبرنگاران گفت: فاجعه ای بزرگتر از این نمی توانست شکل بگیرد. آتش نشان ها قهرمان هستند و جانشان را برای مردم دادند.

همدردی برانکو با آتش نشانان ساختمان پلاسکو برانکو و اتش نشان ها,همدردی برانکو با اتش نشانان,عکس برانکو در بین آتش نشانان,برانکو در ساختمان پلاسکوبرانکو و اتش نشان ها,همدردی برانکو با اتش نشانان,عکس برانکو در بین آتش نشانان,برانکو در ساختمان پلاسکو

وی افزود: یکبار دیگر بابت این فاجعه تسلیت می گویم و امیدوارم دیگر تکرار نشود. شغل آتش نشانی خطیر است و همیشه در معرض خطر هستند.

سرمربی پرسپولیس از صحبت درباره دیگر موضوعات خودداری و اعلام کرد که در نشست خبری فردا پیش از بازی با گسترش فولاد به سئوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

گل های رز سفید،هدیه برانکو به آتش نشانان برانکو و اتش نشان ها,همدردی برانکو با اتش نشانان,عکس برانکو در بین آتش نشانان,برانکو در ساختمان پلاسکوبرانکو و اتش نشان ها,همدردی برانکو با اتش نشانان,عکس برانکو در بین آتش نشانان,برانکو در ساختمان پلاسکو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار