تبلیغات

امداد رسانی به مردم گرفتار شده در روان آبهای ایرانشهر

امداد رسانی به مردم گرفتار شده در روان آبهای ایرانشهربه گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان  از زاهدان، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گفت: از روز یک شنبه با شروع بارندگی در محدوده شهرستان ایرانشهر نیروهای امدادی کمک رسانی خود را به مردم شروع کرده اند.

خان محمد بامری افزود: اکثر خانه های مردم منطقه ایرانشهر دارای بافت فرسوده و خشتی و گلی بوده که به دلیل طولانی بودن باران و شدت آن سقف خانه ها فرو ریخته است.

وی با بیان اینکه وسایل مردم زیر آوار رفته است عنوان کرد: امداد رسانی به ۱۰ خانوار شامل اقلام امدادی مانند پتو، چادر، کنسروجات و ظرف تاکنون انجام شده است.

وی افزود: دست یکی از ساکنین نیز دچار آسیب و شکستگی شده که نیروهای امدادی کمک های اولیه را انجام داده اند و در حال حاضر از طریق خود خانوداه آنها به صورت محلی بسته شده است.

بامری گفت: جاهایی که اعلام حادثه می شود امدادگران حضور پیدا می کنند که تاکنون این مکان ها متفرق بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر ادامه داد: نیروهای امدادی که شامل ۲تیم ۲۰نفره بوده اند از روز گذشته تاکنون به ۲خانواده در شمس آباد، یک خانواده در دامن، یک خانواده در بزمان و چند خانواده در بزمان امداد رسانی کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار