تبلیغات

خودرو در بازار ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان گران شد

مجموعه: بازار خودرو تاریخ ایجاد در سه شنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۱۳

  اخباراقتصادی  ,خبرهای  اقتصادی , خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته رشد ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است، گفت: در حال حاضر تغییری در قیمت خودروهای وارداتی به وجود نیامده است.

 سعید مؤتمنی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه کمبود تقاضا برای خودروهای وارداتی باعث شد تا هنوز ممنوعیت ثبت سفارش خودرو توسط نمایندگی‌های غیر رسمی تأثیری در بازار خودرو نداشته باشد، اظهار داشت: در حال حاضر تغییری در قیمت خودروهای وارداتی به وجود نیامده و حتی برخی از محصولات مانند توسان سراتو با کاهش قیمت یک میلیون تومانی مواجه و با قیمت‌  88 و ۱۴۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته رشد ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است، افزود: امروز پژو ۴۰۵ با قیمت ۳۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامل می شود، در حالی که قیمت این خودرو هفته پیش ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود.

وی تصریح کرد: پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم با رشد ۶۰۰ هزار تومان نسبت به هفته گذشته ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و تیپ ۲ این خودرو هم با رشد قیمت ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین سمند ال ایکس هم شاهد رشد ۵۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به هفته گذشته بود و با قیمت ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

مؤتمنی با بیان اینکه در محصولات سایپا افزایش قیمتی نسبت به هفته گذشته به وجود نیامده است، اضافه کرد: فقط در خودروی سراتو به دلیل افزایش عرضه کاهش ۲ میلیون تومانی قیمت به وجود آمده است. خودروی ساندرو اتوماتیک امروز با قیمت ۵۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد اما هنوز خودروی استپ وی شاهد اختلاف قیمت ۷ تا ۸ میلیون تومانی نسبت به کارخانه روبه رو است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار