تبلیغات

تعبیر خواب درخت سیب - تعبیر خواب درخت گردو

با تعبیر خواب درخت سیب و تعبیر خواب درخت گردو از دیدگاه معبرین غربی در مجموعه تعبیر خواب مچله اینترنتی ستاره همراه ما باشید.

تعبیر خواب درخت سیب – تعبیر خواب درخت گردو – تعبیر خواب چیدن سیب از درخت – تعبیر خواب درخت میوه – تعبیر خواب سیب – تعبیر خواب گردو
تعبیر خواب درخت سیب

معبرین غربی گویند:

برای تعبیر دیدن درخت سیب لازم است که شما به یاد آورید که درخت پر از سیب بوده و یا خیر و همچنین بایستی بدانید که برگ‌های درخت سبز است یا خشک تا بتوان تعابیری مناسبی را برای آن گزارش کرد ولی به طور کلی دیدن درخت سیب در خواب نشانه مرد نیکوکاری است که به جامعه خود کمک کرده و به مراقبت از آن می‌پردازد.اگر شما در خواب شکوفه‌های درخت سیب را مشاهده کردید حاکی از شنیدن خبرهای خوب برای شماست.دیدن درخت سیب به مانند تمامی درختان سمبل و نشان خانواده و دوستان نزدیک است شما بایستی با افراد بزرگ‌تر از خود با احترام و شایسته رفتار کنید هر چند که بعضی از تفکرات آن‌ها قدیمی باشد.اگر سیب‌های روی درخت گندیده باشند نشانه مناسبی در خواب نیست. این ممکن بیانگر دوره‌ای سخت در زندگی شما باشد.

ابن سیرین گوید: دلیل کند بر مرد عجمی تیز طبع.

تعبیر خواب چیدن سیب از درخت

معبرین غربی گویند: دیدن چیدن سیب از درخت بیانگر نشانه‌های بسیار بدی است شما با این کار به نابودی درخت دست زده و بنابراین در واقعیت با خطری بزرگ مواجه خواهید شد.

تعبیر خواب درخت گردو

مطیعی تهرانی می‌گوید: تعبیر گردوی با پوست و گردوی بدون پوست یعنی مغز گردو متفاوت است و این تفاوت کلی است. گردو با پوست مالی است حرام که آگاهانه از آن استفاده می‌شود. اگر ببینید گردو را از درخت می‌چینید و پوست آن را کنده که مغز آن را بخورید گناهی مرتکب می‌شوید که نه لذت آن دوام دارد نه مالی که بدست می‌آورید کام بخش است.

آنلی بیتون می‌گوید:

دیدن درخت گردو در خواب، علامت رفتن به سفرهایی دلپذیر و کسب سعادت در زندگی است.اگر گردوها را لابلای برگهای درختان ببینید، نشانة آن است که زندگی ای لبریز از صلح و صفا خواهید داشت و عمری طولانی در انتظار شما خواهد بود.

معبرین غربی گویند:

دیدن درخت گردو در خواب اشاره به همکاری و شدت در روابطتان دارد.اگر در خواب گردو را بر درخت گردو مشاهده کردید شما از طرف اطرافیانتان حمایت مالی خواهید و در عوض شما برای آن‌ها دعای خیر خواهید کرد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار