تبلیغات

تعبیر خواب رسوایی

دیدن رسوایی در خواب نشان از عدم توانایی فرد بیننده خواب در پیدا کردن دوستان مناسبی برای خود دارد. با تعبیر خواب رسوایی همراه ما باشید.

تعبير خواب رسوا شدن - تعبیر خواب بی آبرویی - تعبیر خواب لو رفتن - تعبیر خواب آبروریزی - تعبیر خواب آبرو رفتن
تعبیر خواب رسواییدیدن رسوایی در خواب به تعبیر معبرین غربی بیانگر این است که شما در زندگی واقعی خود فردی نکته بین نیستید و به همین دلیل نمی‌توانید دوستانی مناسب خود انتخاب کنید. حتی اگر افرادی را به عنوان دوست برای خود انتخاب کردید آن افراد هم به مانند شما از شخصیتی برخوردارند که توانایی تشخیص خوب و بد را ندارند ولی علاقه مند هستید که مردان و زنانی را در اطراف خود جمع کنید تا از این مشکل شخصیتی شما کاسته شود. با استفاده از این افراد می‌توانید لذت‌ها و خوشی‌های بیشتری را لمس کنید.اگر زن جوانی در خواب ببیند که در مورد رسوایی بحث و مشاجره می‌کند پیش بینی می‌شود که مقدسات و ارزش‌های خود را در اختیار کسی خواهد گذاشت که آن فرد با استفاده از همین ارزش‌ها او را فریب داده است. ازدواج پس از دیدن خواب رسوایی به ندرت اتفاق می‌افتد.

بيتون مى‌گويد: اگر در خواب ببينيد كه به خاطر كارهاى رسوايى‌آور ناراحت هستيد، بيانگر آن است كه خودتان دست به كارهايى مى‌زنيد كه رسوايى به بار مى‌آورد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار