تبلیغات

تعبیر خواب زالزالک

با تعبیر خواب زالزالک و تعبیر خواب خوردن زالزالک توسط معبرین غربی و اسلامی در مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره همراه ما باشید.

تعبیر خواب زالزالک – تعبیر خواب درخت زالزالک – تعبیر خواب میوه – تعبیر خواب درخت میوه – تعبیر خواب زالزالک خوردن مرده

همانطور که در تعابیر خواب بیان می‌شود تفسیر و تعبیر موضوعات در خواب دیده شده برای افراد مختلف متفاوت است و بایستی خواب باتوجه به شرایط بیننده خواب تعبیر گردد بنابراین تعابیر مختلفی توسط معبرین برای یک موضوع بیان می‌گردد.

تعبیر خواب زالزالک

معبرین غربی:

دیدن برگ زالزالک در خواب نماد تطبیق در همه چیز و حرکت رو به جلو برای رسیدن به هدف‌هاست.اگر در خواب زالزالک دیدید بایستی قبل از انجام فعالیت‌های مالی خود زمانی را برای بررسی ضمانت‌های مالی و تدارکات بگذارید.زالزالک نشان دهنده راه سخت و دشوار برای رسیدن به اهداف است.دیدن زازالک در خواب بیانگر پیش بینی به وجود آمدن مشکلاتی با همسرتان است.دیدن زالزالک همچنین می‌تواند نشانه باروری و تولد در زندگی باشد. برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان همواره آرام باشید.

تعبیر خواب خوردن زالزالک

تعبیرگری می‌گوید: اگر در خواب ببینی زالزاک می‌خوری، تعبیرش این است که به اندازه آن دچار رنج و بیماری می‌شوی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی زالزالک داری و به کسی داده‌ای یا از خانه بیرون ریخته‌ای و از آن نخوردی، یـعـنـی از رنج و بیماری در امان می‌مانی. به هر صورت خوردن زالزالک تعبیر خوبی ندارد.

منابع:

dreams.findyourlucky.com

تعبیرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار