تبلیغات

ساخت نمازخانه در فرودگاه ژاپن برای مسلمانان

افزایش سرمایه گذاران و توریست های مسلمان در ژاپن، مقامات این کشور را بر آن داشته است تا شرایط مناسب تری را برای مسلمانان در این کشور به وجود بیاورند. از جمله این اقدامات می توان ساخت نمازخانه در فرودگاه ها و همچنین تهیه غذای حلال برای مسلمانان اشاره کرد.

ساخت نمازخانه در فرودگاه ژاپن برای مسلمانان به گزارش «تابناک باتو»؛ با توجه به افزایش سرمایه گذاران و توریست های مسلمان در ژاپن،مقامات این کشور در حال برنامه ریزی برای ساخت تسهیلاتی هستند که شرایط مناسب تری را برای مسلمانان در این کشور به وجود بیاورند. ساخت نمازخانه در فرودگاه ژاپن برای مسلمانان 

از جمله این اقدامات می توان ساخت نمازخانه در فرودگاه ها و همچنین تهیه غذای حلال برای مسلمانان اشاره کرد.

یکی از مقامات روابط عمومی در فرودگاه «ناریتا» در این باره می گوید:ما به دنبال به وجود آوردن شرایطی مناسب برای مسلمانان در فرودگاه ها به ویژه در شرایط نزدیک به بازی های المپیک هستیم.


انتظار میرود که بازی های المپیک در تابستان 2020 میلیون ها بازدید کننده را از سراسر جهان به ژاپن جذا کند و این به وِیژه در مورد کشورهای اسلامی مثل مالزی،اندونزی و آسیای جنوب شرقی،نمود بیشتری دارد. ساخت نمازخانه و وضوخانه در فرودگاه های ژاپن تا ماه ژانویه تکمیل می شود. ساخت نمازخانه در فرودگاه ژاپن برای مسلمانان اسلام برای نخستین بار در سال 1920 وارد ژاپن شد هنگامی که مسلمانان ترک از اتحاد جماهیر شوروی به عنوان مهاجر وارد این کشور شدند.

تا سال 1930 حدود یک هزار مسلمان در ژاپن زندگی می کردند و این تعداد امروز به 120 هزار نفر رسیده است.

 ساخت نمازخانه در فرودگاه ژاپن برای مسلمانان ساخت نمازخانه در فرودگاه ژاپن برای مسلمانان منبع: ویکی پدیا، شبستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار