تبلیغات

تعبیر خواب سالاد

با تعبیر خواب سالاد، تعبیر خواب سالاد کاهو، تعبیر خواب سالاد با سس، تعبیر خواب خوردن سالاد و تعبیر خواب درست کردن سالاد همراه ما باشید.

تعبیر خواب الویه  - تعبیر خواب سالاد کلم - تعبیر خواب کاهو – سالاد ماکارونی – سالاد مرغ

سالاد مجموعه‌ای از میوه‌ها و گیاهانی همچون کاهو، گوجه، خیار و... است که دیدن هر کدام در خواب به تنهایی تعابیری مختلفی به همراه دارند ولی ترکیب کردن آن‌ها برای سالاد و مزه نهایی سالاد درست شده تفسیر و تعبیر خواب را تعیین می‌کند. وجود چاشنی و سس اثر نیک سالاد را در رؤیاها از بین می‌برد و نعمت و خوشی و خرمی را به غم و اندوه می‌آلاید.

تعبیر خواب سالاد

معبرین غربی:

دیدن سالاد در خواب نشان دهنده نیاز بدن به ویتامین‌هایی است که در ترکیبات مختلف سالاد وجود دارد. سالاد در خواب نماد سرزندگی است ولی نیاز به رابطه جنسی را نیز نشان می‌دهد.تعبیر خواب خوردن سالاد به‌طورکلی شبیه به تعابیر خوردن دیگر غذاهاست. سالاد نشانه نیازهای اساسی و اولیه بدن است. همچنین سالاد می‌تواند بیشتر نشانه‌ای از ویژگی‌های زنانه باشد و بیشتر در خواب زنان رویت می‌شود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: سالاد خیر و خوبی و نعمت است به شرطی که سس و چاشنی نداشته باشد. اگر در خواب سالاد ببینید که به آن چاشنی و سس زده باشید نشان از غم و اندوه است. اگر در خواب ببینید مهمان هستید و سالاد در بشقاب خود می‌کشید و به دنبال سس و چاشنی می‌گردید خوب است و گاه بلا و فتنه.

تعبیر خواب سالاد بدون سس

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: حالا اگر سالاد چاشنی و سس نداشته باشد به نسبت مواد تشکیل دهنده آن و رنگی که دارد فرق می‌کند و تفاوت هائی به وجود می‌آید. سالاد اگر هویج داشته باشد شما زردی آن را در خواب تشخیص دهید خوب نیست چرا که هویج زرد یا زردک اثر نیک سالاد را از بین می‌برد و از بیماری و رنجوری خبر می‌دهد.

تعبیر خواب سالاد کاهو

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر سالاد، کاهو و تخم مرغ داشته باشد نیکو خوابی است کاهو خرمی و سر سبزی و نشاط است و تخم مرغ نعمت و برکت یا نه اگر سالاد در خواب شما گوجه فرنگی داشته باشد و شما ترشی گوجه فرنگی را بچشید خوب نیست چون شما دچار هیجانی می‌شوید که در نتیجه شما را اندوهگین می کندو اگر فقط سرخی گوجه را ببینید و ترشی آن را نچشید خبر از هیجان است. خیار اگر سبزی و طراوت آن محسوس باشد نشاط است و خبر از سبک شدن از غم. وجود لوبیا در سالادنیز برکت و نعمت است.

تعبیر خواب سالاد خوردن و سالاد درست کردن

آنلی بیتون می‌گوید:

خوردن سالاد در خواب، نشانه آن است که با مردمی ناپاک حشر و نشر پیدا خواهید کرد.اگر دختری خواب ببیند سالاد درست می‌کند، نشانه آن است که نامزد او مردی دمدمی مزاج خواهد بود.اگر خواب ببینید گوشت خرچنگ را در سالاد ریخته‌اید، نشانه آن است که دستیابی به ثروت و موفقیت تغییری در دست و دل بازی شما نمی‌دهد، از زندگی لذت‌های فراوان خواهید برد.

منابع:

مجله اینترنتی ستاره

www.auntyflo.com

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار