تبلیغات

لیگ برتری‌ها به دنبال مهاجم پرسپولیس

پس از آغاز دور برگشت رقابت های لیگ هفدهم مهاجم پرسپولیسی ها کماکان در صدر ارزشمندترین بازیکنان لیگ قرار دارد.


با وجود آنکه آغاز دور برگشت رقابت های لیگ هفدهم گل های فراوانی داشت ولی تغییر چندانی در صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ ایجاد نکرد تا کماکان مهاجمان تیم های پرسپولیس و پدیده و ذوب آهن و هافبک صنعت نفت در صدر بهترین ها قرار داشته باشند.
با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر همراه "ورزش سه"، باشید:
اول – علی علیپور؛ پرسپولیس – 12 امتیاز
مهاجم پرسپولیسی ها در اولین دیدار این تیم در دور برگشت موفق به باز کردن دروازه حریف نشد. علیپور که در حال حاضر در صدر گلزنان لیگ قرار دارد در نیم فصل اول لیگ هفدهم موفق شد 10 بار برای سرخ پوشان گلزنی کند. علیپور که این روزها چشم به حضور در تیم ملی دارد 1 پاس گل و 1 پنالتی منجر به گل نیز برای تیمش مهیا کرد تا همچنان با 12 امتیاز در صدر ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ قرار بگیرد.
دوم – محمد قاضی؛ پدیده مشهد – 9.5 امتیاز
مهاجم باتجربه مشهدی ها در ادامه فصل گذشته در بازی های امسال نیز موفق شده برای تیمش بدرخشد. او که در دیدار هفته گذشته یکی از زیباترین گل های لیگ را به ثمر رساند تاکنون توانسته 9 بار برای پدیده گلزنی کند تا به عنوان یکی از مدعیان رسیدن به عنوان آقای گلی لیگ نیز محسوب شود. قاضی علاوه بر گل هایی که به ثمر رسانده یک پنالتی نیز برای تیمش به دست آورده است. موقعیتی که البته برای پدیده تبدیل به گل نشد.
دوم – مرتضی تبریزی؛ ذوب آهن اصفهان – 9.5 امتیاز
کاپیتان ذوبی ها که در بازی های اخیر این تیم نتوانسته در حد انتظار ظاهر شود موقعیت خوب خود در جدول ارزشمندترین را مدیون درخشش در چند دیدار لیگ است. او که در یکی از دیدارهای لیگ موفق شد 4 بار دروازه حریف را باز کند هم اکنون 6 گله است. تبریزی البته 2 بار نیز با پاس های خود زمینه ساز گلزنی در تیم شد. مهاجم ذوبی ها 2 پنالتی نیز به دست آورد که تنها یکی از آنها تبدیل به گل شد.
دوم – جاسم کرار؛ صنعت نفت آبادان – 9.5 امتیاز
هافبک عراقی آبادانی ها را می توان مهمترین بازیکن این تیم در لیگ هفدهم دانست. کرار هم در گلزنی و هم در گل سازی یکی از بهترین های لیگ محسوب می شود و توانسته در دیدارهای مختلفی ناجی صنعت لقب بگیرد. کرار در بازی هایی که به میدان رفته موفق شده 5 بار دروازه حریفان را باز کند. او 3 پاس گل نیز در کارنامه این فصل خود به ثبت رسانده است. ضمن اینکه دو پنالتی نیز به دست آورد که تنها یکی از آنها تبدیل به گل شد.
سوم – محمد عباس زاده؛ سایپا – 9 امتیاز
مهاجم نارنجی پوشان باز هم پس از درخشش در لیگ یک به علی دایی رسید تا در تیم تحت هدایت وی بدرخشد. عباس زاده با به ثمر رساندن 5 گل توانست خود را وارد جدول گلزنان لیگ کند. او 2 بار نیز با پاس های به موقع خود برای سایر بازیکنان تیم گلسازی کرد. عباس زاده 2 پنالتی نیز برای تیمش به دست آورد که هر دوی آنها تبدیل به گل شد.
سوم – محمد نزهتی؛ سپیدرود رشت – 9 امتیاز
سپیدرودی ها دراولین دوره حضور خود در لیگ برتر توانستند خط حمله خطرناکی را به بازی بفرستند. زوج محمد نزهتی و حسین ابراهیمی قسمت اعظمی از بار هجومی این تیم گیلانی را به دوش می کشند. نزهتی که یکی از بازیکنان باتجربه و مهم سپیدرودی ها محسوب می شود در دیدارهایی که به میدان رفته موفق شده 5 بار برای سرخ پوشان گلزنی کند. او 1 پاس گل نیز در کارنامه خود دارد ضمن اینکه 3 پنالتی نیز به دست آورده که 3 گل برای گیلک ها به همراه داشته است.
مورد ویژه – محسن کریمی؛ استقلال
بدون تردید ویژه ترین نامی که از بازی های هفته شانزدهم در ذهن می ماند نام محسن کریمی از تیم استقلال است. هافبک – مهاجم آبی ها که در نیم فصل اخیر در لیست این تیم جایی نداشت پس از بازگشت موفق شد کاری کند کارستان. او پس از ماه ها در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفت و موفق شد هت تریک کند. محسن کریمی در بازی برابر صنعت نفت آبادان با 3 گلی که وارد دروازه حریف کرد خط و نشانی برای گلزنان برتر لیگ کشید.
شرح جدول:
بازیکنان به ازای هر گل و پاس گل، یک امتیاز مثبت به دست می آورند. کسب پنالتی نیز در صورت گل شدن یک امتیاز و در صورت از دست رفتن نیم امتیاز مثبت برای بازیکنان خواهد داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار