تبلیغات

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)

برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.

در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.
 

*****

پل مه آلود گلدن گیت (Golden Gate Bridge)، یک پل معلق در سانفرانسیسکو.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)

 

عکسی زیبا از شهر آبی ونیز Venice در ایتالیا.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)
 ابر اسرار آمیز شبیه بشقاب پرنده در آسمان منطقه ای در شمال سوئد.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) غاری آهکی و عجیب در بلغارستان. این غار زمانی به مدت طولانی محل زندگی انسان های اولیه بوده و خانه 30000 خفاش می باشد.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) 

آبشار گاسادالور در نزدیکی روستایی کوچک در یکی‌ از جزایر فارو.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)  کوچه پس کوچه های شهر زمردین مراکش.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) طبیعت زیبای رشته کوه های آلپ باواریا (Bavarian Alps) در دولت آلمان از بایرن.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) دریاچه شگفت انگیز بایکال (Baikal lake) در جنوب سیبری در کشور روسیه.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) نمایی هوایی از دریاچه  آتشفشانی کلیموتو در اندونزی.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) آبشارهای دیتین و بن گیوک (Ban Gioc detian falls) در مرز بین دو کشور چین و ویتنام.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) غار فینگال (Fingal’s Cave) در اسکاتلند.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)

جزیره ویتساندی (Whitsunday Island) در کوئینزلند واقع در استرالیا.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) 

 

چشمه های پلکانی و سفید رنگ بایشوتا در چین.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) 

تصویری خیره کننده  از پارک ملی بَنف (Banff National Park) در کشور کانادا.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118) 

 

عکسی شگفت انگیز از چشمه آب گرم Hverarönd در کنار کوه Námafjall در شمال ایسلند.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (118)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار