تبلیغات

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانهرابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

مردی که دو زن جوان دارد و همه ی آنها با خوشی و بدون هیچ مشکلی به زندگی شان در خانه ادامه میدهند و کاملا راضی هستند.

 این دو زن در کنار هم به خوشی و شادی زندگی می‌کنند باورش شاید برای همه ی عجیب باشد اما واقعیت دارد ! به گزارش پارس ناز دو زن که هووی هم هستند با شوهرشان دریک خانه عاشقانه زندگی می‌کنند و با هم مشکلی ندارند.این در حالیست که همسر اول مرد فوت کرده است و قبل از فوتش با دو هووی دیگرش در همین خانه ساکن بود.

هيچ زني حاضر به زندگي در خانه و يا حتي شهر محل زندگي هووي خود نيست اما مرد دو زنه جوان با 2 همسر جوان و 9 فرزندش به خوبي در يک خانه زندگي مي کنند، مطمئنا دو زن او عجيب ترين هووهاي دنيا هستند.

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

زندگي رومانتيک مرد جوان با 2 همسرش در يک خانه

زندگي مرداني که صاحب چند همسر هستند مشکلاتي دارد که به عقيده ی برخي حل نشدني است چرا که جنگ هووها هميشه بوده و هست پس تا زماني که هووي وجود داشته باشد مرد خانه رنگ آرامش بخود نخواهد ديد اما هميشه اين طور نيست و گاها استثنا هم وجوددارد و اين در مورد زندگي مرد جوان تايلندي ثابت شده است ، مردي که 3 زن داشته و زندگي رويايي مشترک خودرا ادامه مي داد.

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

داستان اين زندگي مشترک عجيب زماين آغاز شد که “واريسيا” 32 ساله عکسي از خودش درکنار همسر و هووي خود در فضاي مجازي منتشر کرد ، تصويري که براي همه ی سوال برانگيز بود ؛ چطور دو هوو مي توانند اينقدر با هم صميمي باشند و زندگي خوبي بسازند ؟ برخي مي گفتند که آنها شايد خواهر هستند براي همين مي توانند زندگي با همسر مشترک را تحمل کنند اما اين ماجرا صحت نداشت و اين دو هوو هيچ نسبتي با هم نداشتند.

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

تريو شوهر اين دو زن که زن سوم خود رابه تازگي از دست داده است با سياست خود توانسته رضايت هردو همسرش را جلب کند و جوري رفتار کرده است که آنها به راحتي کنار هم زندگي مي کنند.

حاصل ازدواج های او 9 فرزند است که بدون توجه به متفاوت بودن مادرانشان مثل خواهر و برادرهاي واقعي کنار هم زندگي مي کنند. واقعی بودن زندگي کاملا در آرامش اين مرد دو زنه با حضور آنها در يک برنامه تلويزيوني ثابت شد.

مطالب مرتبط :

این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

شب زفاف پسر 16 ساله ایرانی با دو دختر همزمان

رابطه شیطانی دو مرد با دو زن شوهردار

این مرد با 39 همسر پر جمعیت ترین خانواده دنیا را دارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار