تبلیغات

عمل خارج کردن تومور 60 کیلویی از رحم این زن (عکس 14+)

عمل خارج کردن تومور 60 کیلویی از رحم این زن (عکس 14+)

خارج کردن یک تومور سرطانی 60 کیلویی از رحم یک زن او را دوباره به زندگی برگرداند .عمل خارج گردن یک تومور بسیار کمیاب و بزرگ از رحم یک زن جوان با موفقیت انجام شد ! به گزارش ایران ناز این تومور حجیم و بسیار بزرگ وزنی معادل 60 کیلوگرم داشته است ! در بيمارستان Danbury طي عمل جراحي سخت و دشوار، تومور سرطاني 60 کيلوگرمي را از تخمدان يک زن جوان خارج کردند.

به گزارش مجله خبري CNN از تخمدان يک زن 38 ساله توموري به وزن 60 کيلوگرم را در طي عمل جراحي سنگين در بيمارستان Danbury در Connecticut خارج کردند . اين تومور سرطاني از ابتدا به اين اندازه نبود ولي به سرعت رشد کرد که اين رشد به گونه ايي بود که در طول دو ماه ، هر هفته به ميزان 4.5 کيلوگرم به وزن او افزوده مي شد که باعث فشرده شدن رگ هاي خوني او مي شدند .

عمل خارج کردن تومور 60 کیلویی از رحم این زن (عکس 14+)

بعد از عمل جراحي سخت و طولاني براي خارج نمودن اين تومور سرطاني ، حال بيمار پس از 8 هفته به حالت عادي خود بازگشته و اينک در وضعيت عادي خود مي باشد.

به گزارش CNN ، در روز 14 فوريه ، يک گروه 12 نفره از جراحان در بيمارستان طي 5 ساعت ، موفق به خارج نمودن تومور سرطاني 60 کيلوگرمي از شکم اين زن شدند .

عمل خارج کردن تومور 60 کیلویی از رحم این زن (عکس 14+)

تشخيص اين تومور از زماني انجام شد ، که بيمار متوجه افزايش وزن ناگهاني در طي 2 ماه شد که در نهايت متوجه يک مشکل جدي در بدن خود شد و با مراجعه به متخصص زنان و يک سي تي اسکن متوجه تومور 60 کيلوگرمي در تخمدان زن شدند و در معاینات پزشکی اين تومور در نوع خود منحصر بفرد و نادر تشخیص داده شد.

دکتر Linus Chaung در گفتگو با CNN گفت زمانيکه من اين خانم را ديدم ، متوجه وضعيت وخيم او شدم چرا که وزن زياد تومور سرطاني باعث ايجاد فشار زيادي بر روي عروق خوني اين زن شده بود و فشار زيادي را تحمل مي کرد .

همچنين دکتر Vaagn Andikyan بيان کردند که اين خانم در کنار تومور سرطاني ، جرم زيادي از مواد ژلاتيني که توسط سلول هاي تومور ايجاد مي شوند ، در بدن اين زن توليد شده بودند و که پزشکان در کنار اين تومور ، مواد ژلاتيني را نيز خارج نمودند . طبق يک گزارش در سال 2013 که توسط CNN نقل شد، اين نوع رشد مواد ژلاتيني در اکثر موارد خوش خيم هستند .

يک نماينده از بيمارستان Danbury براي تائيد وضع اين خانم ، بعد از 8 هفته به خانه او رفته و تائيد کرد که به وزن و زندگي عادي خود بازگشته است .

عمل خارج کردن تومور 60 کیلویی از رحم این زن (عکس 14+)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار