تبلیغات

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی در معبد بودا + عکس

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی بازیگران سریال ساخت ایران 2 با تیپ بودایی در معبد بودا عکس جالب توجهی از خود منتشر کردند .

عکس های هنرمندان و ستارگان ایران این روزها بسیار جالب توجه می باشند و گاها همه را متحیر میکنند .

محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی که این روزها در سریال ساخت ایران 2 در حال نقش آفرینی می باشند عکس جالبی از خود منتشر کردند که از دیدگاه برخی از افراد پوشش نامتعارف می باشد .

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی

تیپ بودایی بازیگران سریال ساخت ایران 2 جلوی معبد بودا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و محمدرضا گلزار و امین حیایی و محسن کیایی سه بازیگر محبوب ساخت ایران 2 با تیپ بودایی دیده شدند .

ساخت ایران ۲ عنوان مجموعه ای جدید با کارگردانی برزو نیک نژاد می باشد که از شبکه نمایش خانگی در حال توزیع و پخش است.محمدرضا گلزار و امین حیایی ستاره های سینمای ایران در این مجموعه نقش آفرینی کرده اند.

فصل اول این مجموعه سال ۹۰ تولید و پخش شده بود و با استقبال فراوانی روبرو شد.عکسی جدید از محمدرضا گلزار و امین حیایی ومحسن کیایی بازیگران سریال ساخت ایران ۲ با لباس بودایی در ایسنتاگرام محمدرضا گلزار منتشر شده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

محمدرضا گلزار بازیگر سریال ساخت ایران ۲ تصویری از امین حیایی، محسن کیایی و خودش را با لباس بودایی ها در اینستاگرام منتشر کرد.

این سه بازیگر یعنی امین حیایی، محسن کیایی و محمدرضا گلزار در فصل دوم سریال ساخت ایرانبه ایفای نقش پرداخته اند که بخشی از این اثر در کشور چین فیلمبرداری شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار