تبلیغات

تصاویر لورفته از آیفون ۱۰ پلاس / آیفون ۹ را ببینید

تصاویر لورفته از آیفون ۱۰ پلاس / آیفون ۹ را ببینید مجموعه: اخبار تکنولوژی

تصاویری از آیفون ۶٫۵ اینچی اولد اپل منتشرشده است که رنگ روشن آن جذابیت خاصی دارد. همچنین آیفون ۹ نیز در سایز ۶٫۱ اینچی قابل‌ذکر است. 

به گزارش خبرآنلاین، آیفون ایکس پلاس (۱۰ پلاس) در ابعاد ۱۵۷٫۵ در ۷۷٫۴ در ۷٫۷ میلی‌متر ساخته‌شده و کمی ظریف‌تر از آیفون ایکس و مانند ۸ پلاس بزرگ به نظر می‌رسد. (۸ پلاس با صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی در ابعاد ۱۵۸٫۴ در ۷۸٫۱ در ۷٫۵ میلی‌متر است) 

تقریباً وجه اشتراک میان آیفون ایکس پلاس و آیفون ایکس زیاد بوده و می‌تواند گفت تنها سایز آن‌ها باهم فرق داشته و ممکن است تراشه داخل آن آپدیت شده باشد.

اما دیروز نیز تصویری از آیفون ۶٫۱ اینچی توسط OnLeaks منتشر شد که گفته می‌شود آیفون ۹ خواهد بود. سایز این گوشی ۱۵۰٫۹ در ۷۶٫۵ در ۸٫۳ اینچ است. (آیفون ایکس ۱۴۳٫۶ در ۷۰٫۹ در ۷٫۷ میلی‌متر است)

جزییات دیگری از آیفون ۹ منتشرنشده، مگر اینکه ممکن است تراشه A12 را در خود جای دهد. 

آیفون ایکس پلاس/ ۱۰ پلاس 

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون

 

تصاویر آیفون ۹

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, آیفون

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار