تبلیغات

آخرین خبر از پرونده قتل هولناک خیابان اسکندری توسط یک زن

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف جنایتی در خیابان اسکندری شمالی خبر داد که در آن همسر مقتول، پس از ارتکاب جنایت اقدام به آتش زدن جسد مقتول و نهایتا دفن کردن جسد در داخل بشکه کرده بود.

به گزارش صبحانه،سرهنگ حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ساعت ۲۲:۰۰ یکشنبه مورخه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ خانمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و عنوان داشت که همسرش را به قتل رسانده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: بلافاصله موضوع به کلانتری ۱۴۸ انقلاب اعلام شد و مأمورین با حضور در محل وقوع جنایت ، در پشت بام یک ساختمان چهار طبقه در خیابان اسکندری شمالی اطلاع پیدا کردند که خانمی ۴۳ ساله اقدام به دفن کردن جسد همسر ۵۸ ساله اش کرده و روی جسد را نیز با سیمان پوشانده است.

وی افزود: با اعلام خبر به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و دادسرای امور جنایی ، تیم بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی و بازپرس کشیک ویژه قتل در محل جنایت حاضر ؛ پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" تشکیل و تحقیقات از متهم (همسر مقتول) آغاز شد .

این مقام ارشد خاطرنشان کرد: با توجه به دفن شدن جسد در داخل بشکه سیمان ، موضوع جهت خارج کردن جسد به آتش نشانی اعلام شد ؛ با حضور مأمورین آتش نشانی ، جسد از داخل بشکه سیمان خارج و مشخص شد که جسد مقتول پیش از دفن شدن توسط همسرش سوزانده شده است .

اعترافات همسر مقتول:

همسر مقتول با اعتراف صریح به سوزاندن و نهایتا دفن کردن جسد همسرش ، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: از همان آغاز زندگی با همسرم اختلافات شدیدی داشتیم و حتی پس از تولد دخترمان این اختلافات همچنان ادامه داشت ... در مورخه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ با همسرم درگیری لفظی پیدا کرده بودم که ناگهان مرا مورد ضرب وشتم قرار داد ... . می دانستم که همسرم علاقه شدیدی به شیرموز دارد ؛ یک لیوان شیرموز آماده کرده و داخل آن داروی خواب آور ریختم . زمانیکه همسرم آبمیوه را نوشید ، بیهوش شد و من پس از چند ساعت به بالای سرش رفتم .

بدنش کاملا سرد شده بود و نفس نمی کشید ؛ ترسیده بودم ؛ جسد را داخل پتو پیچیده و [ از محل سکونتمان در طبقه چهارم ] به پشت بام خانه منتقل کردم ؛ جسد را داخل یک بشکه فلزی قرار داده و روی آن بنزین ریختم . شعله های آتش بسیار بلند بود ؛ از ترس اینکه همسایه ها متوجه ی موضوع شوند بلافاصله آتش را خاموش کردم .

فردای آنروز مجددا به پشت بام رفته و جسد را اینبار به شیوه ای دیگر آتش زدم اما چون دود ناشی از آتش بسیار شدید بود ، همسایه ی ساختمان روبرو به این موضوع اعتراض کرد و من ناچار به خاموش کردن دوباره ی آتش شدم .

گیج و سردرگم شده بودم که با جسد چه کار کنم ؛ ناگهان متوجه کیسه ی سیمان بالای پشت بام شدم ؛ سیمان را داخل بشکه ریخته و با تهیه بتون جسد را داخل آن دفن کردم . دو روز از این موضوع گذشت ؛ بوی شدید ناشی از فساد جسد ، ساختمان را پر کرده بود و همین موضوع باعث اعتراض شدید همسایه ها شده بود.

در مورخه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ و پس از تاریک شدن هوا ، برای پیدا کردن چاره ای برای خلاص شدن از بشکه حاوی جسد به پشت بام رفته بودم که ناگهان دخترم نیز [ برای پیدان کردن علت بوی شدید ناشی از فساد جسد ] به پشت بام آمد و با دیدن بشکه ، به ناچار موضوع مرگ پدرش را با او در میان گذاشتم.

سرانجام تصمیم گرفتم تا موضوع را به پلیس اطلاع دهم و به همین علت با [ مرکز فوریت های پلیسی ] ۱۱۰تماس گرفته و موضوع مرگ همسرم را به پلیس اطلاع دادم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمه به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، متهم طی روز جاری ( ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ) و برای انجام معاینات به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات از وی جهت تکمیل پرونده در دستور کار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

منبع:نوداد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار