تبلیغات

واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض

کد خبر: 242230تاریخ انتشار : ۲۳:۵۴:۳۱ - پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

در مسائل مربوط به منافی عفت شارع مقدس اسلام مسئله را سخت گرفته است. هیچ جرمی را در قانون نداریم که با چهار بار شاهد بشود اثبات کرد. این به این دلیلی است که هر فردی راحت اتهامی به کسی نزند.

توجه داشتیم باشیم که در نشر این خبر کمک نکنیم؛ اشاعه فحشا در جامعه گناه بزرگی است و بدانند مسولیت شرعی بزرگی دارد

ممکن است از بین هشتاد میلیون فرد بیماری پیدا بشود که به خانمی تعرض کند، در حال حاضر تعرض به ۴۱نفر به اثبات نرسیده است و چگونه است که برخی نمایندگان مجلس و روزنامه‌ها به این خبر دامن میزنند؟

تشویش اذهان عمومی جرم است و نباید اخباری که ثابت نشده را بنا به اهداف سیاسی و آب به آسیاب دشمن ریختن، نشر دهیم | مهر

www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض ماجرای خیانت کثیف زن مشهدی به همسرش www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض عکس های دیدنی از بازیگرانی که برای تماشای جام جهانی روسیه رفتند www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض مرد هفت زنه مشهدی چه بلایی سر همسرانش می‌ آورد؟ www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض عکس های دیدنی بازیگران ایرانی در جام جهانی روسیه www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com واکنش دادستان کل کشور در خصوص پرونده‌ های اخیر تجاوز و تعرض دختر جوان در مقابل چشمان نامزدش زنده زنده سوخت /سعید بی خیال سوار تاکسی شد رفت! + عکس https://www.dustaan.com/?p=242230

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار