تبلیغات

گریه کردن وزیر اسرائیلی با پیاز!

شبکه دو تلویزیون اسرائیل تصاویری از وزیر امور داخلی اسرائیل پخش کرد که وی را در حال استفاده از پیاز برای اشک ریختن در برنامه تلویزیونی انتخاباتی نشان می‌دهد. شبکه دو تلویزیون اسرائیل، تصاویری مربوط به "آریه درعی" وزیر امور داخلی و رهبر حزب مذهبی "شاس" اسرائیل را پخش کرد. این تصاویر مربوط به زمان انتخابات اخیر اسرائیل است.

در این برنامه تلویزیونی وی تلاش می‌کند تا هنگام ذکر نام "عووادیا یوسف" مؤسس درگذشته حزب مذهبی شاس تظاهر به گریه کردن کند اما هرچه تلاش می‌کند اشکی از چشمانش جاری نمی‌شود.

به گفته شبکه دو اسرائیل، درعی، پس از تلاش زیاد سرانجام به پیاز متوسل می‌شود. وی با خرد کردن پیاز شروع به اشک ریختن می‌کند و برنامه مورد نظر خود را در تلویزیون ضبط می‌کند.

تلویزیون اسرائیل تصاویری از پشت صحنه برنامه وزیر امور داخلی اسرائیل پخش کرده است که وی را در حال خندیدن هنگام فیلم برداری از این برنامه نشان می‌دهد. این تصاویر ممکن است بر جایگاه آریه درعی در حزب مذهبی شاس که هم کنون وی رهبری آن را بر عهده دارد، تأثیر بگذارد.

حزب شاس، حزب سیاسی سنت‌گرای مذهبی اسرائیل است که در سال 1984 توسط عووادیا یوسف تاسیس شد. یوسف رهبر معنوی حزب است که طرفداران حزب همیشه ارادات به وی را به شیوه‌های مختلفی نشان می‌دهند.

شبکه دو تلویزیون اسرائیل تصاویری از وزیر امور داخلی اسرائیل پخش کرد که وی را در حال استفاده از پیاز برای اشک ریختن در برنامه تلویزیونی انتخاباتی نشان می‌دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار