تبلیغات

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)

برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.

در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.
 

*****
تصویری متفاوت از مزارع گل های کانولا در چین.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) نمایی هوایی از دلتای رودخانه Mackenzie.

توضیح: این رودخانه شهرک قطبی Tuktoyaktuk را به قلمرو شمال غربی کانادا متصل می‌کند و در زمستان تبدیل به جاده می شود.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)

 

یک شب سرد و روشن در نیوزلند.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) بلندی‌های ایسلند در ارتفاع ۴۰۰ تا ۵۰۰ متری سطح دریا.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) شفق قطبی در شهر ترومسو (Tromsø) واقع در نروژ شمالی.
تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) طبیعت ناحیه توسکانی (Toscana) در ایتالیا.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) عکسی از مخروط آتشفشانی Abu Oreum واقع در جزیره ججودو (Jejudo) در کره جنوبی.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)

شهر هایدلبرگ (Heidelberg) در ایالت بادن - وورتمبرگ در جنوب غربی آلمان.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) شهر مه آلود سان فرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) کوه‌های یخی در منطقه جوکولسارلون (jokulsarlon) در ایسلند.
تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) فوران آتشفشان ساکوراجیما (Sakurajima) در جنوب ژاپن.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)

 

نمای داخل موزه ایا صوفیه (Hagia Sophia) در استانبول.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) معبد بوروبودور (Borobudur)، بزرگ ترین معبد بودایی جهان در اندونزی.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)  دره پیورا (Piora) با سه دریاچه‌ رنگی در سوئیس.
تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120)

منطقه‌ بیابانی و شنی رَبع‌الخالی در جنوب شرقی شبه جزیره عربستان.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (120) 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار