تبلیغات

تعمیر یخچال و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال موضوعی مهم می باشد و نمی توان به سادگی از آن گذشت. چون این یک مشکل بسیار بزرگ می باشد و کسی نمی تواند تحمل کند در فصل گرما تابستان یخچال خراب شده باشد مواد غذایی در حال فاسد شدن باشد و نیاز به تعمیر یخچال نباشد. امروز به بررسی بعضی از عوامل خرابی یخچال فریزر اشاره می کنیم و روش حل آنها را به شما نشان خواهیم داد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر به مراحلی گفته می شود که از خرابی یخچال شروع می شود تا زمانی که تکنیسین تعمیر یخچال فریزر مورد پیش آمده را برطرف نماید.

تعمیر یخچال و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال

خرابی یخچال فریزر یا خرابی ساید بای ساید می تواند توسط بسیاری از عوامل باشد. از جمله رایج ترین عواملی که موجب می شود باعث بروز مشکل برای یخچال می گردد می توان به:

خرابی کمپرسور(موتور) یخچال خرابی ترموستات (اتوماتیک نکردن یخچال یا یکسره کار کردن یخچال) خرابی اواپراتور سوختن سنسورها خرابی فن کمپرسور خرابی فن اواپراتور خرابی برد الکتریکی یخچال نیاز به شارژ گاز اتصالات برقی مشکلات احتمالی یخچال یخچال اصلا کار نمی‌کند.

 پریز برق ندارد : سعی کنید پریز برق را بررسی نمایید.

موتور یخچال یکسره کار می کند. سرما بیش از حد است و عمل اتوماتیک صورت نمی گیرد .

اولین دلیل آن می تواند خرابی ترموستات باشد چون وظیفه خاموش کردن کمپرسور در مقاطع زمانی و طبق دمای یخچال بر عهده ترموستات می باشد.

ترموستات بهتر است تعویض شود تا تعمیر؛ چون تعمیر آن باعث افزایش طول عمر آن نمی شود و در حداقل ترین زمان ممکن فعالیت خواهد نمود و مجددا خراب خواهد شد و ناچارید هزینه دیگری را برای تعمیر یخچال فریزر بپردازید.

اواپراتور به صورت غیر یکسان یخ می بندد.

ممکن است المنت دیفراست سوخته باشد که نتوانسته است یخ های اواپراتور را آب کند. همچنین ممکن است سنسور و ترموفیوز نیز صدمه دیده باشند.

لرزش شدید هنگام روشن یا خاموش شدن کمپرسور(موتور)

  ممکن است پیچ های نگه دارنده موتور سست شده باشد. دلیل دوم ممکن است موتور یا کمپرسور معیوب شده باشد و بهتر است تهران سرویس مشکل یخچال شما را به صورت فنی برطرف نموده تا به صورت کامل از این مشکل رهایی یابید.

هنگام روشن شدن یخچال صدای زیادی از یخچال به گوش می رسد.

  پشت یخچال را خوب نگاه کنید که پیچ های یخچال به درستی و به صورت صحیح محکم شده باشند.

لاستیک موتور یخچال ممکن است شل شده باشد و باید برای محکم کردن آن هر چه سریع تر اقدام شود.

تعمیرات یخچال در محل

مطمئنن برای هر کسی سخت خواهد بود که برای خرابی یخچال بخواهد هم مسافت زیادی را برای جابجایی یخچال فریزر به تعمیرگاه صرف کند و هم امکان دارد یخچال در حین جابجایی ضربه یا آسیب ببیند و مشکل بیشتر نیز گردد.

تعمیر یخچال و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال

از این رو شرکت تهران سرویس با ارئه خدمات در محل و منزل تمامی این مشکلات احتمالی را برطرف نموده است. از جمله خدماتی که در محل و منزل ارائه می گردد می توان به:

تعمیر کمپرسور یخچال تعمیر کندانسور یخچال تعمیر اواپراتور یخچال تعمیر شکستگی درب یخچال تعمیر لاستیک درب یخچال شارژ گاز یخچال تعویض المنت تعمیر یا تعویض فن کمپرسور تعویض فن یخچال تعویض فن فریزر تعویض هیتر دیفراست تعمیر دیسپنسر تعویض دیسپنسر تعمیر لامپ داخل یخچال تعمیر ترموستات یخچال تعویض کشوهای داخل یخچال تعمیر یخساز تعویض و تعمیر تریزون تعمیر خرابی سیم برق یخچال تعمیر خنک نکردن یخچال تعمیر زنگ زدگی و خوردگی یخچال تعمیر دستگیره درب یخچال تعویض فیلتر یا درایر

و تمامی خدماتی که نیاز است برای حل مشکل انجام گردد نیز در محل انجام می شود و با شرکت تهران سرویس(تعمیر یخچال فریزر)، تعمیرگاه را به محل یا منزل خود ببرید.

لازم به ذکر می باشد که شرکت تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج به صورت شبانه روزی فعالیت می نماید. در نتیجه در تمام 24 ساعت شبانه روز ما در کنارتان هستیم.

چه برندهایی از یخچال در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر قابل تعمیر می باشد؟

باید عرض کنم که به خاطر توانایی بی نظیر تکنیسین های شرکت تهران سرویس، این شرکت تمام برندها و مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید را تعمیر می نماید. و هیچ تفاوتی در برند یخچال برای تعمیر وجود ندارد.

تعمیر یخچال و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال

از جمله برندهایی که در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر قابل تعمیر می باشند:

تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ تعمیر یخچال و ساید بای ساید ال جی تعمیر یخچال و ساید بای ساید دوو تعمیر یخچال و ساید بای ساید مابه تعمیر یخچال و ساید بای ساید ویرپول تعمیر یخچال و ساید بای ساید وستینگهاوس تعمیر یخچال و ساید بای ساید میتگ تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش تعمیر یخچال و ساید بای ساید بلومبرگ تعمیر یخچال و ساید بای ساید فریجیدر تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک تعمیر یخچال و ساید بای ساید کنمور تعمیر یخچال و ساید بای ساید آمانا تعمیر یخچال و ساید بای ساید الکترولوکس تعمیر تمام یخچال و ساید بای ساید آمریکایی تعمیر تمام یخچال و ساید بای ساید اروپایی تعمیر تمام یخچال و ساید بای ساید کره ای تعمیر تمام یخچال و ساید بای ساید ژاپنی تعمیر تمام یخچال و ساید بای ساید ایرانی(امرسان،اسنوا،جنرال استیل و …)

تهران سرویس به صورت 24 ساعته در خدمت همشریان عزیز در تهران و کرج و حومه می باشد تا بهترین عملکرد ممکن را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. خدمات تعمیر یخچال فریزر در تهران سرویس به صورت تعمیر یخچال در محل می باشد و نیاز به جابجایی ندارید.

برای تماس با شرکت می توانید با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. لازم به ذکر می باشد که این شماره شبانه روزی و 10 خط ویژه می باشد و همیشه با اولین تماس شما حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی تمامی مشتریان می باشیم. برای مشاوره و پرسش سوالات نیز می توانید با شماره 09123949438 تماس بگیرید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار