تبلیغات

آماری هولناک از آزار جنسی دختران جوان انگلیسی

نتایج جدیدترین نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد که حدود دو سوم از دختران و زنان جوان در این کشور مورد آزار جنسی در مکان‌های عمومی قرار گرفته‌اند.

به گزارش صبحانه،66 از دختران و زنان جوان انگلیس آزار جنسی در مکان‌های عمومی را تجربه کرده‌اندبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، نتایج جدیدترین نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد که حدود دو سوم از دختران و زنان جوان در این کشور مورد آزار جنسی در مکان‌های عمومی قرار گرفته‌اند.
این نظر سنجی از سوی مؤسسه «Plan International UK» انجام شده است. هزار زن و دختر ۱۴ تا ۲۱ سال در این نظرسنجی شرکت کرده و از آنان درباره آزار جنسی در وسایل حمل‌ونقل عمومی، خیابان، مدرسه و محیط کار پرسیده شده است.
۶۶ درصد از این افراد گفته‌اند که در مکان‌های عمومی مورد توجه جنسی و همچنین تماس فیزیکی و جنسی ناخواسته قرار گرفته‌اند.
این مؤسسه خیریه کودکان از دولت، شورا‌های محلی و پلیس درخواست کرده تا این مسئله را بپذیرند که آزار‌های خیابانی نوعی خشونت علیه زنان به شمار می‌رود.
۴۰ درصد از این افراد نیز گفته‌اند دست‌کم یک بار در ماه مورد برخی از انواع آزار جنسی مانند آزار‌های کلامی قرار می‌گیرند.

«تانیا بارون»، مدیر اجرایی مؤسسه «Plan International UK» می‌گوید: ما قبلا نیز می‌دانستیم که متأسفانه زنان مورد این آزار‌های خیابانی قرار می‌گیرند، اما نتایج تحقیق این حقیقت شوک‌برانگیز را برملا کرد که این امر به طور مداوم برای دخترانی حتی در سن ۱۴ سال اتفاق می‌افتد.

منبع:میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار