تبلیغات

فیلم خصوصی سردار آزمون با دختر جوان

فیلم خصوصی سردار آزمون با دختر جوان به گزارش اولی ها: چند روزی است که فیلمی از سردار آزمون در فضای مجازی پخش شده است و سردار آزمون که این روزها بخاطر خداحافظی از تیم ملی مغضوب رسانه هاست و همین فیلم کوتاه می تواند بهانه ای برای حمله دوباره به سردار آزمون باشد.

فیلم خصوصی سردار آزمون با دختر جوان

فیلمی از سردار آزمون در شبکه های مجازی پخش شد و حواشی زیادی به پا کرد.

گزارشی در این مورد در یکی از روزنامه های صبح امروز ایران منتشر شده :« فیلم کوتاهی به صورت زنده در اینستاگرام از یک خانه منتشر شد که نشان می دهد سردار آزمون در کنار دختری نشسته است که در همان نگاه اول می توان حدس زد سردار آزمون است.

در این فیلم سردار آزمون در حال استفاده از تلفن همراهش است و متوجه اینکه کسی دارد از او فیلم می گیرد نیست و فکرش را هم نمی کرد تصویری از حریم خصوصی اش اینگونه علنی شود.

سردار آزمون در این فیلم هیچ کار غیرمتعارفی انجام نمی دهد.

گفتنی است سردار آزمون، مهاجم تیم‌ ‌ملی ایران که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشت، پس از بازگشت به ایران از فوتبال ملی خداحافظی کرد که دوباره برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت شده بود به این دعوت پاسخ منفی داد.

سردار که به دلیل انتقادات مردم در جریان بازی های جام جهانی از اردوی تیم ملی خداحافظی کرد یقینا در بازگشت دوباره به اردوی تیم ملی بازهم با این رفتار روبرو خواهد شد چون بازی بد از سوی فوتبالیست و انتقاد مردم همیشه وجود داشته است و مشخص نیست سردار در مواجهه دوباره با این اتفاق چه تصمیمی خواهد گرفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار