تبلیغات

افزایش بارندگی ها در اغلب نقاط کشور

به گزارش مهر، احد وظیفه ضمن اعلام تشدید بارندگی‌ها در سراسر کشور از فردا اعلام کرد: فردا بعد از ظهر تهران ابری است اما اوایل بازی بارندگی نخواهیم داشت هرچند که ممکن است از نیمه تا پایان بازی شاهد آغاز بارندگی باشیم.

وی گفت: از بعد از ظهر فردا یکشنبه بارش باران با رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در جنوب ایلام، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویر احمد رخ خواهد داد.

وظیفه افزود: بارش باران با رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر در خوزستان و بارش برف در کردستان، اردبیل، قزوین، زنجان، شمال تهران،چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات لرستان و بارش باران و در ارتفاعات برف در گیلان نیز از فردا یکشنبه قابل پیش‌بینی است.

وی گفت: پس فردا دوشنبه شاهد بارش شدید باران با رعد و برق، وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیلها و طغیان رودخانه ها در بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، یزد، نیمه غربی کرمان، شمال و غرب هرمزگان خواهیم بود که بارش در ارتفاعات چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد به شکل برف خواهد بود.

مدیرکل پش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تاکید کرد: روز دوشنبه بارش شدید باران با رعد و برق، وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها در شمال و شرق خوزستان و بارش برف در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، لرستان، زنجان، قزوین، همدان، مرکزی، جنوب اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، البرز، شمال تهران و ارتفاعات سمنان پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روز سه‌شنبه بارش شدید باران با رعد و برق، وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیلها و طغیانی ماندن رودخانه ها در شمال و غرب هرمزگان، جنوب بوشهر و جنوب فارس پیش‌بینی شده و طی این مدت بارش برف در مناطق یاد شده موجب اختلال در تردد جاده ای خواهد شد.

وظیفه هشدار داد: برای جلوگیری از خسارات احتمالی و کاهش مشکلات ناشی از بارش برف و باران فراهم کردن تمهیدات لازم به ویژه هنگام تردد از جاده های مواصلاتی توصیه می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار