تبلیغات

رفتار زننده تهیه کننده مشهور با یک زن در جلسه کاری +عکس

کد خبر: 268101تاریخ انتشار : ۱۸:۲۸:۵۷ - پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

در سال ۲۰۱۱ فیلمی از یک تهیه کننده هالیوودی منتشر می‌شود که در آن فیلم دیده می‌شود که هاروی واین اشتاین در یک جلسه کاری به همارش تجاوز می‌کند.

اسکای نیوز این فیلم شرم آور را پخش کرده است که در یک جلسه کاری آقای اشتاین سعی دارد آن زن ۲۸ ساله را در آغوش بگیرد و جملات تحریک آمیز را به او ابراز کند. خانم تامسون که برای یک قرار کاری به دفتر این تهیه کننده هالیوودی به نیویورک آمده بود تا کار‌های مربوط به ساخت فیلم را انجام دهد، که با رفتار شرم آور او رو به رو می‌شود.

www.dustaan.com رفتار زننده تهیه کننده مشهور با یک زن در جلسه کاری +عکس
به گزارش خبرگزاری میرر، قرار بوده است که آن زن با تیم مالی پروژه ملاقات داشته باشد که با تهیه کننده فیلم تنها در دفترش رو به رو می‌شود. در هنگام ملاقات آقای اشتاین به منشی می‌گوید کسی مزاحم آنان شود. بعد از پایان جلسه قرار بعدی آن‌ها در لابی یک هتل گذاشته می‌شود. تهیه کننده او را به اتاق خودش دعوت می‌کند که خانم تامسون فکر کرده است که به اتاق کنفراس می‌روند.

www.dustaan.com رفتار زننده تهیه کننده مشهور با یک زن در جلسه کاری +عکس
به دنبال این اتفاق، در ماه ژون خانم تامسون از این تهیه کننده به دلیل تجاوز جنسی به دادگاه شکایت می‌کند. این در حالی است که او همیشه تمامی اتهمات در مورد تجاوز جنسی را تکذیب می‌کند.

پربیننده ترین مطالب روز

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار