تبلیغات

درگیری و عصبانیت اشکان دژاگه از توشاک سرمربی تراکتورسازی

درگیری و عصبانیت اشکان دژاگه از توشاک سرمربی تراکتورسازی به گزارش اولی ها: در جریان بازی دیشب تراکتورسازی و صنعت نفت اشکان دژاگه بخاطر تعویضش از دست توشاک سرمربی تراکتورسازی عصبی شد و جملاتی را به زبان آورد که حال باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.

درگیری و عصبانیت اشکان دژاگه از توشاک سرمربی تراکتورسازی

درگیری و عصبانیت اشکان دژاگه از توشاک سرمربی تراکتورسازی

سرمربی تراکتورسازی در بازی شب گذشته مقابل صنعت نفت، دژاگه را به عنوان یار تعویضی به زمین فرستاد و چون از عملکرد او راضی نبود، دوباره تعویضش کرد.

این مسئله شدیدا به دژاگه برخورد و باعث شد تا به سیم آخر بزند. دژاگه چیزهایی را به زبان انگلیسی به سرمربی تیمش می گفت و توشاک هم معلوم بود قصد دارد بعدا جواب این بازیکن را بدهد.

دژاگه کاپیتان دوم ایران است و به این دلیل ناراحت بود که تصور می کرد رفتار توشاک در واقع توهین به اوست. این اتفاق تا به حال برای اشکان رخ نداده و شاید به نوعی از این مسئله شوکه بود.

به هر حال رفتار دژاگه می توانست حرفه ای تر باشد چراکه قطعا از نظر فنی نتوانسته بود خواسته های مربی را برآورده کند که از زمین مسابقه تعویض شد.

توشاک دیشب بعد از بازی هم گفت: بعد از اینکه بازی 3 بر یک شد تغییراتی در تیم مان دادیم و من دو بازیکن ملی پوشم دژاگه و شجاعی را وارد زمین کردم.

به نظرم این دو تعویض یک اشتباه بزرگ بود و ما بازی را از دست دادیم. ما حتی نتوانستیم با دو بازیکن ملی پوشمان بازی را تمام کنیم. یکی به خاطر اینکه کارت قرمز را گرفت و نفر دوم هم به این دلیل که من فکر می کردم هنوز او شرایط کامل برای بازی را ندارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار