تبلیغات

راه های کوچک کردن بینی در منزل

راه های کوچک کردن بینی

راه های کوچک کردن بینی

امروزه عمل بینی ذر بین جوانان وبه خصوص خانم ها رواج گرفته است.پس از پرداخت هزینه های بسیار و عوارض بعد از آن ناراضی از عمل بینی خود هستند.شماا عزیزان می توانید با روش های ساده به کوچک کردن بینی خود در منزل پرداخته و بینی خوش فرم و زیبایی را بدون عمل جراحی برای خود درست کنید. ما در بخش مد و زیبایی این راه کارهای مفید را برای شما عزیزا ن بیان می کنیم.

بخور دادن بینی با بخارآب باعث باز شدن منافذ پوست و کاهش چربی و گوشت های بینی میشود، بدین صورت بینی به فرم زیبایی خواهد رسید در صورتی پشتکار داشته باشی مفید است . برای جلوگیری از افتادگی بینی پس از بخور دادن، بینی را زیر آب یخ بگیرید.

راه های کوچک کردن بینی

راه های کوچک کردن بینی

نوک بینی غضروفی نرم است که قابل شکل گیری است، شما میتوانید با فشار دادن نوک بینی تان، بینی خوش فرم تر و کوچک تری داشته باشید.

زنجبیل باعث از بین رفتن چربی های بینی های گوشتی میشود به این صورت که کمی پودر زنجبیل را با آب ترکیب کنید و روی بینی خود قرار بمالید بعد از چند دقیقه آن را با دستمال پاک میکنید نتیجه کار بعد از دو هفته اعجاب انگیز  است.

راه های کوچک کردن بینی

راه های کوچک کردن بینی

می دانید که سرد شدن باعث منقبض شدن هر جسمی میشود. . سرد کردن ناحیه بینی به هر روش باعث میشود که حجم آن کاهش یابد.

مقداری یخ در پلاستیک ریخته و برای ۱۰ دقیقه مداوم روی بینی خود قرار دهید. این کار را ۳ بار در روز و برای چند هفته ادامه دهید تا نتایج مثبت را ببینید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار