تبلیغات

دستگیری قاتل فراری پس از 14 سال در خراسان شمالی

فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت ۱۴ سال در بجنورد، خبر داد.

به گزارش صبحانه،سردار «علیرضا مظاهری» با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره درگیری و کشتن جوانی در یکی از خیابان های شهرستان بجنورد در سال ۸۳ موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به این که متهم پس از ارتکاب به قتل از محل متواری شده بود، گفت: مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای متهم شدند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی استان پس از شناسایی محل اختفا قاتل با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

وی با اعلام این که متهم تحت مراقبت های ویژه به مقر انتظامی انتقال داده شد، خاطرنشان کرد: در بازجویی ها متهم لب به اعتراف گشود و به قتل اقرار کرد.

به گفته سردار مظاهری، علت این قتل نزاع و درگیری خیابانی اعلام شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: متهم پس از انجمن تحقیقات جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان این که چشمان تیزبین پلیس همیشه بیدار است و با مخلان نظم و امنیت به صورت قاطع برخورد می کند، یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از این موارد سریع موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و در تأمین امنیت جامعه پلیس را یاری کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار