تبلیغات

خانم نویسنده به جرم قتل همسرش دستگیر شد !

نانسی کرامپتن برافی که هفت سال پیش مقاله ای ۷۰۰ واژه ای به نام «چگونه شوهر خود را بکشید؟» در یک وبلاگ نوشته بود، حالا متهم است ژوئن گذشته شریک ۲۷ سال زندگی مشترک خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده است.

به گزارش صبحانه،دانیل برافی ۶۳ ساله سرآشپزی مشهور در موسسه غذایی اورگن بود و پرونده مرگ مشکوک او از دو ماه پیش باز شده بود.

همشهری آنلاین به نقل از تایمز، خانم کرامپتن برافی نویسنده خودناشر رمان های عاشقانه است و زیادتر داستان هایش را با موضوع روابط عاشقانه «اشتباهی» منتشر کرده است. او در بخشی از مقاله نوامبر ۲۰۱۱ درباره راه های کشتن شوهر چنین نوشته بود: «به عنوان نویسنده رمان های عاشقانه پرتعلیق، بخش زیاد وقت خودم را صرف فکر کردن درباره قتل و در نتیجه روش های تحقیق پلیس می کنم. اگر قرار است با کشتن کسی آزاد شوم، پس قطعا نمی خواهم وقتم را در زندان بگذرانم.»

دانیل برافی از محبوب ترین مربیان آشپزی در موسسه غذایی اورگن بود و روز دوم ژوئن وقتی صبح زود در موسسه تنها بود، به ضرب گلوله کشته شد و نکته مهم اینکه ضارب ردی از خودش جا نگذاشته بود. یک روز بعد، همسرش در صفحه فیس بوک خود نوشت: «برایتان خبری بد دارم. شوهر و بهترین دوست من، سرآشپز دن برافی روز گذشته کشته شد. متاسفم که نتوانستم به برخی از شما با تماس تلفنی خبر بدهم. دارم تلاش می کنم اوضاع را مدیریت کنم.»

خانم نویسنده در آن مقاله معروف خود درباره قتل چنین اظهار نظر کرده بود: «به نظرم آرزوی مرگ برای کسی داشتن آسان تر از کشتن خود اوست. نمی خواهم نگران پاشیده شدن خون و مغز روی دیوارهایم باشم. در به یاد آوردن دروغ ها اصلا خوب نیستم اما چیزی که درباره قتل می دانم اینکه هر کدام از ما اگر وقتش برسد آن را درون خودمان داریم.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار