تبلیغات

کشف ۲۰۹ کیلو حشیش در اتوبان تهران-قم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف ۲۰۹ کیلوگرم حشیش و دستگیری ۳ قاچاقچی توسط ماموران این پلیس در بزرگراه قم-تهران خبر داد.

به گزارش صبحانه،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف ۲۰۹ کیلوگرم حشیش و دستگیری ۳ قاچاقچی توسط ماموران این پلیس در بزرگراه قم-تهران خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به اینکه ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس در پایش‌های اطلاعاتی مطلع شدند که فردی با همکاری ۲ همدستش در خرید و توزیع مواد روانگردان فعالیت عمده‌ای دارد گفت: اطلاعات بدست آمده حاکی از آن بود این افراد قصد دارند مقادیری مواد روانگردان که از شهرهای جنوبی کشور خریداری کرده‌اند را با یک دستگاه خودرو به شهر تهران منتقل کنند و در حال حرکت به سمت تهران هستند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، چند تیم از ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محورهای مواصلاتی منتهی به شهر تهران اعزام شدند و پس از چندین ساعت زیر نظر گرفتن تردد خودروها در نهایت خودروی مذکور را در اتوبان قم– تهران مشاهده کردند و در ادامه تحت مراقبت قرار دادند.

بخشنده با بیان اینکه راننده خودرو به فرمان ایست پلیس توجهی نمی کرد و با سرعت بسیار بالایی در اتوبان در حال حرکت بود گفت: ماموران برای پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه ای چند تیر به لاستیک خودرو شلیک می کنند و به این ترتیب خودرو متوقف می شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد: در مرحله بعدی ماموریت، ماموران در یک عملیات ضربتی متهمان را دستگیر کردند و تحت بازجویی اولیه قرار دادند.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار