تبلیغات

قتل وحشتناک «مهردل» با شلیک گلوله

در بررسی محل جنایت متوجه شدیم مقتول در سالن پذیرایی به پشت افتاده است و جای چند گلوله در بدن وی کاملا مشخص بود. گلوله ها به شکم و شانه راست او برخورد کرده بود و تجسس ها حاکی از این بود که هفت گلوله کلاشینکف شلیک شده است.

همسر قربانی به نام «بلقیس» که بچه اش را در آغوش گرفته بود همچنان در شوک این جنایت قرار داشت و در حالی که گریه می کرد ماجرای این جنایت هولناک را این گونه برای مان توضیح داد که داخل آشپزخانه در حال آشپزی بوده و پسر کوچکش هم خواب بوده و شوهرش نیز در اتاق کناری در حال تلاوت قرآن بوده که یک دفعه صدای رگبار گلوله را شنیده است.

وی مدعی بود که مرد مسلحی را دیده که از اتاقی که شوهرش آنجا بوده به بیرون فرار کرده است در حالی که سر و صورتش را با پارچه ای پوشانده بوده تا شناسایی نشود. تحقیقات پیرامون علت و انگیزه قتل مهردل از خانواده او و نزدیکانش به عمل آمد. آن ها ادعا کردند که پسرشان با کسی خصومت و دشمنی نداشته است و نمی دانند چرا فرزندشان به قتل رسیده است! در حالی که خانواده مهردل قصد داشتند ما را از مسیر اصلی پرونده منحرف کنند شواهد نشان می داد قربانی از افراد سابقه دار است و خواهرزاده اش به نام بهنام توسط متهمی به نام «یاسر» چندی پیش به خاطر اختلاف بر سر یک خودرو با شلیک ۲۳ گلوله به قتل رسیده است.

بررسی این پرونده نشان داد یاسر تحت تعقیب قضایی و پلیسی قرار گرفته است تا اینکه مشخص شده وی نیر توسط افراد ناشناسی در منطقه بشاگرد به قتل رسیده. در ادامه یعنی سال گذشته خانواده یاسر نیز از مهردل به دلیل شرکت در این جنایت شکایت کرده بودند و حکم جلب و دستگیری وی از دادسرای میناب صادر شده اما به رغم اینکه ماموران چندین بار برای بازداشت مهردل اقدام کرده بودند ولی موفق به دستگیری او نشده اند تا اینکه وی به طرز مرموزی به قتل رسیده است.

چند روز بعد از قتل مهردل، خانواده او از خانواده یاسر از جمله پدرش و دو پسرش به نام های فرامرز و فریبرز شکایت می کنند و مدعی شدند که خانواده یاسر، مهردل را به قتل رسانده اند. از آن طرف در همان زمان خانواده یاسر از روستای توکهور خارج و به شکل عجیبی ناپدید می شوند. کارآگاهان هم برای دستگیری آن ها وارد عمل می شوند ولی حتی با اطلاعاتی که منابع محلی در اختیارشان قرار می دهند موفق به یافتن سرنخی در این باره نمی شوند.

با گذشت ۱۰ روز از این ماجرا خانواده مهردل در ادعای جدید عنوان کردند مردی به نام «اسلام» از سوی خانواده یاسر اجیر شده بوده تا پسرشان را به قتل برساند. برای دستگیری تنها مظنون پرونده دوباره دست به کار شدیم ولی باز هم هیچ موفقیتی به دست نیامد و این مرد که سابقه شرارت در پرونده اش داشت، پیدا نشد.

همه تلاش های مان به در بسته خورده بود و ناامید شده بودیم تا اینکه خبر آمد اسلام در خانه ای روستایی پنهان شده است. نیمه های شب برای دستگیری او وارد عمل و موفق شدیم او را بازداشت کنیم. او در تحقیقات منکر هرگونه اطلاع یا دخالتی در قتل مهردل شد. وی مدعی شد در این ماجرا هیچ نقشی نداشته و ندارد.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض او درباره این جنایت پس از چند روز بازجویی فنی از اسلام، وی به ناچار لب به حقیقت گشود و گفت شب قتل همراه با فریبرز با ماشین پژو ۴۰۵ از روستای راشک به سوی خانه مهردل حرکت کرد ه اند. آن ها همراه شان دو اسلحه کلاشینکف داشته اند. اسلام راننده بوده و پس از اینکه به مقابل خانه مهردل می رسند ابتدا چند دقیقه ای صبر می کنند، سپس صورت شان را برای اینکه شناسایی نشوند با پارچه ای می پوشانند و وقتی موقعیت را مناسب می بینند از ماشین پیاده می شوند و به داخل خانه قربانی می روند.

فریبرز با دیدن مهردل در اتاق به سوی او شلیک می کند و اسلام هم چند شلیک می کند و پس از اطمینان از کشته شدن هدف شان به بیرون می دوند و پس از سوار شدن به سوی روستای راشک برمی گردند. اسلام در ادامه بازجویی مدعی شد خبری از فرامرز و فریبرز ندارد و چند روز بعد از ماجرا دیگر هیچ اطلاعی از مخفیگاه شان ندارد.

با سرنخی که اسلام در اختیارمان گذاشت همراه با چندین تیم دیگر مجهز به تجهیزات کامل برای دستگیری وارد عمل شدیم. به دلیل اینکه می دانستیم خانواده ای که قصد بازداشت شان را داریم بسیار خطرناک و مسلح هستند برنامه ریزی دقیقی کردیم با کمترین اشتباه.

به چند روستایی که احتمال می دادیم خانواده یاسر در آنجا پنهان شده اند، رفتیم ولی شواهد نشان می داد آن ها از این منطقه گریخته اند و هیچ ردی از خود برجای نگذاشته اند. در ادامه باتوجه به اعتراف اسلام در دست داشتن در این جنایت، پرونده پس از بازسازی صحنه قتل و تکمیل در اختیار بازپرس پرونده قرار گرفت و تلاش برای بازداشت فریبرز با گذشت چند سال از این حادثه همچنان در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

در این پرونده سه جوان به دلیل یک اختلاف قدیمی و البته کوچک کشته می شوند و این اتفاقات باعث فراری شدن چند خانواده می شود چرا که احتمال وقوع قتل های دیگری هم می رفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار