تبلیغات

هشدار سردار کمالی درباره سایت‌های مشاوره سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در خصوص استفاده از سایت‌ها و کانال‌های متفرقه مشاوره سربازی هشدار داد.

به گزارش صبحانه،سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در خصوص سایت‌هایی که به قصد سود جویی و منفعت طلبی به راهنمایی و مشاوره در مورد خدمت سربازی می‌پردازند، اظهار کرد: خدمت سربازی مقررات عمومی است و همه مردم به نحوی با آن ارتباط دارند و به همین دلیل خبر‌های آن مورد استقبال مردم است.

وی در ادامه بیان کرد: در پی انتشار اخبار‌های مربوط به خدمت سربازی، عده‌ای به دنبال معافیت از این خدمت هستند و عده‌ای هم تمایل دارند جای راحت تری برای خدمت سربازی پیدا کنند؛ لذا این موضوع فرصت خوبی را برای عده‌ای فراهم می‌کند تا تحت عنوان مشاوره و راهنمایی کاسبی و سود جویی کنند. با وجود اینکه هر ساله تعدادی از این باند‌ها شناسایی و دستگیر می‌شوند، ولی کماکان بازار این افراد رونق دارد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح افزود: گزارشاتی از سودجویی در کانال‌های مربوط به نظام وظیفه هم وجود دارد. بهتر است اگر سوالی و ابهامی برای افراد وجود دارد؛ پاسخ آن را از کانال رسمی سازمان نظام وظیفه جویا شوند.

وی در پایان تاکید کرد: افراد به سراغ سایت‌های متفرقه نروند، زیرا تنها مبلغ مشاوره تلفنی آن‌ها کمرشکن است و مشکلی از سربازان را حل نخواهد کرد./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار