تبلیغات

جان باختن تماشاگر پرسپولیسی در درگیری دربی ۸۴

جان باختن تماشاگر پرسپولیسی دردرگیری دربی ۸۴ کشته شدن تماشاگر پرسپولیسی دردرگیری دربی ۸۴

یک سایت خبری اعلام کرد که در جریان بازی استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر ایران، یکی از تماشاگران پرسپولیس بعد از درگیری با طرفداران استقلال جان باخته است.

جان باختن تماشاگر پرسپولیسی در بازی استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر ایران  جان باختن تماشاگر پرسپولیسی , حوادث ورزشی , درگیری با تماشاگر استقلال , تماشاگران پرسپولیس , درگیری با طرفدار استقلال , درگیری در دربی 84جان باختن تماشاگر پرسپولیسی , حوادث ورزشی , درگیری با تماشاگر استقلال , تماشاگران پرسپولیس , درگیری با طرفدار استقلال , درگیری در دربی ۸۴

به گزارش پارس نیوز، سایت «ارم نیوز» که طی روزهای گذشته ادعاهای عجیبی را درباره فوتبال ایران منتشر کرده است، در تازه ترین خبر خود اعلام کرد یک تماشاگر پرسپولیسی روز گذشته در جریان دربی هشتاد و چهارم جان خود را از دست داده است.

این سایت نوشت: «تماشاگر پرسپولیس به خاطر درگیری با تماشاگر استقلال در ورزشگاه آزادی درگذشت. رسانه های ورزشی اعلام کردند که یکی از تماشاگران پرسپولیس بعد از درگیری با طرفدار استقلال جان باخته است. این تماشاگر ۲۶ سال داشت و کمک ها برای احیای او بعد از انتقال به بیمارستان به جایی نرسید. دهها نفر از تماشاگران دو باشگاه با هم درگیر شدند که پلیس مجبور به متفرق کردن آنها شد.»

این سایت درحالی چنین ادعایی را مطرح کرده است که رسانه های داخلی هنوز به این اتفاق اشاره نکرده اند و مقامات رسمی نیز اظهار نظری در این مورد نداشته اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار