تبلیغات

برادر حناچی شهردار تهران و ارتباط با منافقین + واکنش حناچی

یک کاربر سیاسی توئیت به بخشی از یک کتاب جنجالی درباره پیمان حناچی و ارتباطش با منافقین اشاره کرده است. پیروز حناچی در توئیت خود به این موضوع واکنش نشان داد.

ستاره | سرویس اخبار - پیروز حناچی که به تازگی به عنوان شهردار تهران انتخاب شده، درگیر حاشیه هایی در رابطه با سابقه برادرش شده است. او به این حاشیه ها در توئیت خود واکنش نشان داد. 

یک کاربری سیاسی در توئیتر به‌نام سیدپویان حسین‌پور به بخشی از یک کتاب جنجالی درباره پیمان حناچی که در آن به ارتباط او با گروه منافقین اشاره شده رجوع کرده است.

برادر حناچی شهردار تهران و ارتباط با منافقین + واکنش حناچی


در مقابل پیروز حناچی شهردار منتخب شورای شهر تهران در واکنش به حواشی در مورد برادرش پيمان حناچی که عضو كادر آموزش سازمان مجاهدين خلق(منافقين) بوده است؛ با اشاره‌ای به آیات قرآن کریم مبنی بر دوری از بی‌عدالتی و رفتار براساس عدل و داد توصیه کرد.

برادر حناچی شهردار تهران و ارتباط با منافقین + واکنش حناچی


 حناچی كه سابقه رزمندگی هم در پرونده خود دارد، در توئيتی، منتقدانش را به عدل و تقوا دعوت و در حساب کاربری توئیتری با اشاره به آیه‌ای از قرآن خود نوشت: و مبادا دشمنی با گروهی از مردم شما را به بی‌عدالتی کشاند، به عدل و داد رفتار کنید که این به تقوا نزدیک‌تر است.

 منابع: شریان نیوز، خبرگزاری آنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار