تبلیغات

خوانندگی دختر زیر تیغ جراحی در اتاق عمل + عکس

خوانندگی دختر زیر تیغ جراحی در اتاق عمل خوانندگی کی را لاکنتی دختر 19 ساله در اتاق عمل جراحی هنگام خروج تومور مغزی از سرش .

در علم و اتفاقات علمی گاهی با نکات جالبی رو به رو میشویم که شاید شنیدن آن برایمان حیرت آور باشد .

خوانندگی دختر جوان در اتاق عمل که در روزهای اخیر در رسانه ها به شدت مورد استقبال قرار گرفته بود از نکات حیرت آوری بود که دختر جوان زیر تیغ جراحی میخواند .

کلیپ خوانندگی دختر زیر تیغ جراحی اتاق عمل که در روزهای اخیر منتشر شده است که با تعجب رو به رو شده است که چطور یک شخص زیر تیغ جراحی آن هم در ناحیه سر میخواند .

خوانندگی دختر زیر تیغ جراحی

خواندن دختر در اتاق عمل جراحی بخاطر جلوگیری از آسیب دیدن شنوایی وی در هنگام خروج تومور مغزی از سرش بوده است که با هماهنگی پزشک معالج انجام شده است .

کی‌را لاکنتی، دختر نوزده ساله‌ای که حرفه خوانندگی تئاتر موزیکال را پی گرفته بود، به دلیل ابتلا به تومور مغزی از چندی پیش توانایی خواندن روی نت را از دست داد.

جراحان مغز بیمارستان کودکان در سیاتل آمریکا تصمیم گرفتند طی عمل جراحی این تومور را خارج کنند.

اما برای پیشگیری از آسیب به شنوایی و سنجیدن بازیابی توانایی خواندن می‌بایست او را در حین عمل جراحی به هوش می‌آوردند. به این روش در جراحی مغز «کرانیوتومی بیدار» می‌گویند.

خوانندگی دختر زیر تیغ جراحی در اتاق عمل

پس از به هوش آمدن جراح از او خواست تا بر اساس نت‌هایی که می‌شنود آواز بخواند. آن‌ها هنگام آواز خواندن کی‌را، تومور را بدون آسیب رساندن به عصب‌های شنوایی خارج کردند. جراحان، پرستاران و تکنیسین‌های اتاق عمل هم با آواز خواندن کی‌را همراه شدند.

این دخترعلاقمند به موسیقی تنها ۴۸ ساعت پس از عمل جراحی توانست به راحتی نت‌ها را تشخیص دهد و بخواند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار