تبلیغات

سریال هیولا مهران مدیری با نویسندگی پیمان قاسم خانی

سریال هیولا

سریال هیولا

سریال هیولا

پس از مدت ها انتظار باز هم مرد طناز ایران که به شدت میان مردم محبوب است دست به کار شده و سریال میسازد .

خبرها حاکیست که مهران مدیری کارگردان محبوب ایران اقدام به ساخت سریال خانگی به نام سریال هیولا کرده است که خبرهای خوش به اینجا ختم نمیگردد .

پیمان قاسم خانی نویسنده محبوب و طناز ایرانی سرپرست نویسندگان سریال هیولای مهران مدیری را بر عهده خواهد داشت  و بازیگر نقش اصلی این فیلم فرهاد اصلانی است .

مهران مدیری در سریال هیولا

مهران مدیری در سریال هیولا

در این مطلب از اخبار هنر مجله اینترنتی اولی ها از جزئیات سریال هیولا برای شما نقل میکنیم .

نزدیک به یک دهه بعد از جدایی پیمان قاسم خانی از مهران مدیری و در حالی که مدیری بعد از این جدایی نتوانسته بود موفقیت روزگار همکاری با پیمان را تکرار کند بار دیگر این دو کنار هم قرار گرفته اند.

پیمان قاسم خانی در سریال هیولا

پیمان قاسم خانی در سریال هیولا

به نقل از نمایش خانگی، مهران مدیری پیش تولید سریالی به نام “هیولا” را آغاز کرده و برای کم کردن ضریب شکست از پیمان قاسم خانی به عنوان سرپرست نویسندگان سود جسته.

آن طور که خبر رسیده اول مارکت منسوب به همراه اول مخابرات سرمایه “هیولا” را خواهد داد و سریال این روزها در مرحله انتخاب بازیگر است.

فرهاد اصلانی در سریال هیولا

فرهاد اصلانی در سریال هیولا

فرهاد اصلانی بازیگر نقش اصلی هیولاست و تولید به گونه ای خواهد بود که نهایتا شب عید ۹۸ قسمت ابتدایی سریال به شبکه خانگی عرضه شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار