تبلیغات

برخورد پژو 405 مشکوک با گاردریل کنار اتوبان تهران- قم + جزییات

سرهنگ محمد بخشنده گفت: ساعت ۰۵:۰۰ امروز چهارشنبه مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در محدوده بهشت زهرا به یک خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک شدند که جهت بررسی بیشتر به راننده پژو ۴۰۵ دستور ایست داده اما راننده ۴۰۵ با افزایش سرعت اقدام به فرار کرده و به سمت اتوبان تهران-قم متواری می شود.

با آغاز تعقیب و گریز، مامورین با استفاده از تجهیزات هشداری چندین نوبت به راننده پژو ۴۰۵ دستور ایست داده اما وی کماکان با افزایش سرعت به مسیر خود ادامه داد.

در ادامه تعقیب و گریز، مامورین جهت متوقف کردن پژو ۴۰۵ و با رعایت قانون بکارگیری سلاح چندین نوبت اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در ادامه یک خودرو سواری تیگو به مأمورین نزدیک شده تا مانع از ادامه تعقیب خودرو ۴۰۵ توسط واحد گشت پلیس مبارزه با مواد مخدر شود که در این زمان با اقدام سریع مامورین، لاستیک های خودروی تیگو مورد هدف قرار گرفته و این خودرو در محدوده اتوبان به ناچار متوقف می شود.

واحد گشت پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در ادامه تعقیب و گریز با خودرو پژو ۴۰۵، لاستیک های عقب این خودرو را نیز با شلیک گلوله مورد هدف قرار دادند که راننده پژو ۴۰۵ با توجه به سرعت زیاد خودرو و عدم توانایی در کنترل خودرو با گاردریل کنار اتوبان برخورد کرده و متوقف می شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری سرنشینان هر دو دستگاه خودروی تیگو و پژو ۴۰۵ با شلیک مامورین، عنوان داشت: مامورین گشت پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از دستگیری سرنشینان هر دو دستگاه خودرو تیگو و پژو ۴۰۵ ، در بازرسی از خودرو پژو ۴۰۵ موفق به کشف ۲۸ کیلوگرم حشیش و ۲۰ کیلوگرم تریاک شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار