تبلیغات

نظر رضا رشیدپور در مورد فیلم کتک زدن دختر در سیرجان + فیلم

نظر جالب توجه رضا رشیدپور مجری تلویزیون در مورد فیلم کتک خوردن دختر در سیرجان

رضا رشیدپور کتک خوردن دختر در سیرجان

رضا رشیدپور

شاید دردناک ترین اتفاق روزهای اخیر در ایران که روح و روان ملت عزیزمان را به درد آورد فیلم کتک خوردن دختر تهرانی در سیرجان توسط دو پسر بود .

انتشار این فیلم در اینستاگرام توسط پسر سیرجانی و بازنشر شدید آن توسط کاربران در اینستاگرام درد این قضیه را بیشتر کرد و هر جا که پا میگذاشتیم این فیلم دیده میشد .

جدایی از درد و ناله های دختر بیچاره زیر لگدهای دو پسر روح و روان جوانان و نوجوانانی که به مشاهده این فیلم در اینستاگرام میپرداختند آسیب جدی ای دید .

واکنش های جالب توجهی به پخش فیلم شکنجه دختر در اینستاگرام دیده شد که یکی از جالب ترین واکنش ها مربوط به صحبت های رضا رشیدپور در مورد انتشار این فیلم در اینستاگرام بود .

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در اظهارنظر جالب توجهی اینستاگرام را مفید خواند زیرا که اگر اینستاگرام نبود نیروهای امنیتی نمیتوانستند  خبر دستگیری مجرم را سریع اعلام کنند !!!

اول که این فیلم را مشاهده کردیم شگفت زده شدیم و حتی چندین بار این فیلم را بازپخش کردیم که ببینیم آیا شوخ طبعی رضا رشیدپور موجب گفتن این جملات شده یا واقعا رضا رشیدپور دیدگاه جدی خود را اعلام کرده است .

رضا رشیدپور حمایت از اینستاگرام

رضا رشیدپور اینستاگرام

پس از چند بار بازپخش به این نتیجه رسیدیم که رضا رشیدپور به هیچوجه چهره شوخ خود را در گفتن این جملات نداشت و همین موضوع ما را شگفت زده تر کرد .

فیلم اظهارنظر رضا رشیدپور در مورد کتک دختر در سیرجان را مشاهده میفرمایید

دانلود کلیپ

اما در پاسخ به صحبت های رضا رشیدپور عزیز ما چند مورد را متذکر میشویم .

1 . ببینید کدام مکان موجب چنین ارتباطاتی میان دختران و پسران ما شده است ؟

2 . پسر و دختر در اظهارات خود گفتند که شش ماه در حال فحاشی به هم در فضای اینستاگرام بودند . آیا از نظر شما این مکان مفید موجب این اتفاق نشده است ؟

3 . بر طبق گفته های رضا رشیدپور دلایل انجام جرم مهم نیست و فقط اینکه جرم اتفاق افتاده و چهره مجرم شناسایی و قابل بازداشت هست مهم می باشد که با صحبت های همیشگی این مجری کاملا در تناقض هست .

4 . اگر از فرهنگ سازی اینستاگرام میخواهید بگویید الان بیش از 5 سال اینستاگرام در ایران فعال بوده و ما نه تنها هیچ فرهنگ سازی ندیدیم بلکه نابودی فرهنگمان را ذره ذره مشاهده میکنیم .

5 . هیچ گاه مجرمی از خود فیلم نمیگیرد و در فضای اینستاگرام منتشر نمیکند و این دو جوان سیرجانی از سر انتقام جویی این کار را کرده و خواستند انتقام توهین های دختر در همین مکان مفید مورد نظر شما را بدهند اما در همین مکان مفید وگرنه دزد و قاتل هیچوقت از خودش فیلم نمیگیرد که نیروهای امنیتی ما به دنبال انتشار پاسخ آن باشند .

6 . نیروهای امنیتی کشور عزیزمان ایران همیشه قدرتمند بوده و نیازی به این قسم کمک ها برای اثبات خود ندارند و شما به گونه ای صحبت میکنید انگار نیروی امنیتی ما قبل از وجود اینستاگرام این گونه مجرم ها را آزاد گذاشته و پیگیری نمیکردند که خود توهین به نیروهای امنیتی کشورمان است .

در نهایت خدمت رضا رشیدپور عزیز و حامیان اینستاگرام در دولت و مجلس و مردم قابل ذکر است که هیچکس مخالف فیلتر شبکه های اجتماعی نیست اما تا زمانی که فرهنگ سازی استفاده درست از شبکه اجتماعی نشده نباید این امکانات را در اختیار همه قرار داد . این اقدام شبیه به آنست که به یکباره دولت و مجلس ما دستور آزادی استفاده از سلاح گرم را بدهند و سلاح در اختیار همه قرار بگیرد و منتظر بنشینند و بگویند خودش درست میشود .

امیدواریم مسئولین دولتی و مجلس و قضایی و سلبریتی ها و مردم عزیزمان با تامل به این برسند که از روزی که اینستاگرام و تلگرام به ایران آمد چه چیزی جز بی آبرویی و بی فرهنگی و بی حیایی و بی غیرتی به کشور اضافه شد .

کمی تاملم آرزوست …

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار