تبلیغات

تعرض گروهک تروریستی الاحوازیه به سفارت ایران در هلند

گروهک تروریستی الاحوازیه به سفارت ایران در هلند تععرض کردند

سفارت ایران در هلند تعرض گروهک تروریستی الاحوازیه

سفارت ایران هلند

در حالی که کشورهای اروپایی در حمایت از گروهک تروریستی الاحوازیه به دنبال تحریم ایران هستند عده ای از این گروهک تروریستی با تجمع در مقابل سفارت ایران در هلند با پرتاب سنگ و بالا رفتن از سفارت ایران به وضوح تعرض خود را نشان دادند .

گروهک تروریستی الاحوازیه که در حادثه تروریستی اهواز نیز دست داشتند انقدر دریده شده اند که به سفارت ایران در کشورهای اروپایی بی حرمتی میکنند .

به نقل از یکی از دیپلمات‌های سفارت کشورمان در لاهه، بعدازظهر امروز تعدادی از عناصر وابسته به گروهک تروریستی الاحوازیه با حضور در مقابل سفارت ایران و سردادن شعار و پرتاب سنگ و بطری قصد بالا رفتن از ساختمان مجاور سفارت را داشتند که بلافاصله توسط نیرو‌های پلیس هلند دستگیر شدند.

سفارت ایران در هلند حمله الاحوازیه

سفارت ایران در هلند

به دنبال این اقدام هیچ گونه آسیبی به ساختمان و کارکنان سفارت کشورمان در لاهه وارد نشد.

علیرضا جهانگیری سفیر ایران در لاهه در تماس با مقامات وزارت امور خارجه هلند بر مسئولیت دولت هلند جهت تامین امنیت ساختمان‌ها و کارکنان سفارت ایران تاکید و مقامات هلندی نیز با ابراز تاسف بر تضمین امنیت اماکن نمایندگی و کارکنان سفارت تاکید کرد.

باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار