تبلیغات

تعبیر خواب پرهیز کردن – معنی پرهیز کردن در خواب چیست؟

در این قسمت از مجموعه تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر پرهیز کردن در خواب آشنا سازیم. با توجه به گفته معبران پرهیز کردن از الکل بیانگر این است که وقایع مهم و بسیار سودمند در انتظار شماست. در ادامه همچنان همراه ما باشید. تعبیر خواب پرهیز کردن - معنی پرهیز کردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب پرهیز کردن – معنی پرهیز کردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب پرهیز کردن

آنلی بیتون می گوید:

ازنوشیدن یک آشامیدنی خودداری می کنید : مراقب رقیب باشید . ازخوردن الکل پرهیز می کنید : وقایع مهم و بسیار سودمند در انتظار شماست . نزدیکانتان از نوشیدن الکل پرهیز می کنند : عمرشما طولانی است . دوستان از نوشیدن الکل پرهیز می کنند : از دوستان حسود پرهیز کنید . الکل و شراب که به طعم تلخ و ترش و به بوی ناخوش باشند غم و اندوه می آورند و نیکو نیستند، به طور کلی نوشیدن الک در خواب هم نمی تواند مفید باشد. برای مطالعه کاملترین تعبیر خواب الکل به لینک داده شده مراجعه کنید.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

مطالب متنوع دیگر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار