تبلیغات

پیمان یوسفی مجری جدید ورزش و مردم شد

مجری جدید برنامه ورزش و مردم معرفی شد

پیمان یوسفی مجری جدید ورزش و مردم

پیمان یوسفی

یکی از تلخ ترین اتفاقات سال 1397 درگذشت بهرام شفیع مجری محبوب برنامه ورزش و مردم که 40 سال در تلویزیون ایران در حال پخش است بود .

پس از فوت بهرام شفیع برنامه ورزش و مردم نیز کم جان شد و همه مردم و رسانه ها منتظر شنیدن اتفاقات در مورد این برنامه زیبا بودند .

پیمان یوسفی مجری ورزشی و گزارشگر فوتبال که اخیرا خبری مبنی بر ممنوع التصویر شدنش در رسانه ها منتشر شده بود مجری جدید برنامه ورزش و مردم شد .

پیمان یوسفی مجری و تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی در خصوص پخش برنامه «ورزش و مردم» گفت: از این هفته برنامه «ورزش و مردم» روزهای جمعه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ روی آنتن شبکه یک می‌رود.

وی ادامه داد: اجرا و تهیه کنندگی این برنامه بر عهده خودم است. تلاش مدیران این بود که نام این برنامه حفظ شود؛ چرا که برنامه «ورزش و مردم» قدمت ۴۰ ساله دارد.

مجری جدید برنامه ورزش و مردم پیمان یوسفی

پیمان یوسفی ورزش و مردم

یوسفی عنوان کرد: اجرای این برنامه مسئولیت بزرگی به گردن من است. امیدوارم بتوانم در این کار موفق باشم. یاد و خاطره مرحوم بهرام شفیع همواره در این برنامه زنده خواهد بود.

گفتنی است بعد از درگذشت بهرام شفیع مجری برنامه «ورزش و مردم»، نام امیراقبال شفیع (فرزند مرحوم بهرام شفیع)، پیمان یوسفی و حتی جواد خیابانی به عنوان مجری جدید ذکر شده بود.

باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار