تبلیغات

عکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه

عکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه عکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاهعکس‌های مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه ایران و آمریکا به فینال رسیدند

به گزارش ایرنا، چهل و پنجمین دوره جام جهانی کشتی آزاد روز گذشته با حضور هشت تیم برتر جهان در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شد و بعد از ظهر امروز با شناخت تیم های برتر به پایان می رسد.

در گروه یک این مسابقات تیم های روسیه، آمریکا، جمهوری آذربایجان و گرجستان و در گروه دو نیز ایران، ترکیه، هند و مغولستان حضور دارند.
تیم کشتی آزاد آمریکا و جمهوری آذربایجان از ساعت ۱۰:۴۵ امروز (جمعه) در سالن امام خمینی (کرمانشاه) به مصاف هم رفتند و هر دو تیم به چهار پیروزی دست یافتند که تیم آمریکا با امتیاز مثبت ۲۰ در مقابل امتیاز ۱۴ جمهوری آذربایجان به فینال رسید.

ملی پوشان کشتی آزاد آمریکا که با سروصدای فراوانی سرانجام برای حضور در جام جهانی به ایران سفر کرده اند روز گذشته نیز موفق به شکست تیم های گرجستان و روسیه شده بودند.

در دیدار وزن ۷۴ کیلوگرم بین جردن باروز دارنده مدال طلای المپیک لندن و سه مدال طلای قهرمانی جهان با مراد سلیمان اف از جمهوری آذربایجانی، حریف باروز در این مبارزه با ارایه یک کشتی بسته و تدافعی در ابتدا ۵ امتیاز از حریف نامدار خود پیش افتاد که در ادامه داوران به دلیل کشتی بسیار تدافعی، آزادکار آذربایجانی را سه اخطاره کرده و دست کشتی گیر آمریکایی درحالی که حمایت همه جانبه شش هزار تماشاگر مشتاق را داشت به عنوان برنده بالا رفت.

همچنین در دیدار کایل اسنایدر دارنده مدال طلای جهان و المپیک مقابل اصلان بیک آلبروف از جمهوری آذربایجان در وزن ۸۶ کیلوگرم در حالی کشتی به سود آلبروف با نتیجه ۵ بر ۴ به پایان رسید که ختاگ گازیموف که عناوین زیادی را همچون مدال نقره المپیک و قهرمانی جهان را با دوبنده جمهوری آذربایجان کسب کرده بود، کشتی گیر آذربایجانی را برای شکست اسنایدر راهنمایی می کرد.

گازیموف که اهل اوستیای شمالی در روسیه است بعد از کسب مدال نقره المپیک ریو برای جمهوری آذربایجان از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد و اکنون به عنوان یکی از مربیان کشتی آزاد روسیه فعالیت می کند.

دیدار فینال بعد از ظهر امروز (جمعه) ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه بین تیم های ایران و آمریکا برگزار می شود و از ساعت ۱۶ تیم های جمهوری آذربایجان و ترکیه برگزار کننده دیدار رده بندی هستند.

تیم های ایران و آمریکا پیش از این ۵ مرتبه به فینال جام جهانی راه پیدا کرده اند که تیم ایران تنها یک مرتبه و در سال ۲۰۱۵ در لس آنجلس موفق به شکست آمریکا شده است.

**جمهوری آذربایجان – آمریکا (اسامی تیم جمهوری آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی ۳ – آنتونی راموس ۲
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده ۱۱ – لوگان استیبر ۱۲ (دارنده مدال طلای جهان)
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف (دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان) ۴ – فرانک مولینارو (برنز جهان) یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف صفر – جیمز گرین ۱۰
۷۴ کیلوگرم: مراد سلیمان اف (سه اخطاره) – جردن باروز (برنده)
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف (دارنده مدال طلای المپیک) ۲ – دیوید تایلور ۱۲
۹۷ کیلوگرم: اصلان بیک آلبروف ۵ – کایل اسنایدر ۴(قهرمان جهان و المپیک)
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف (دارنده مدال نقره و برنز جهان) ۳– نیک گویازدوفسکی یک
تیم ملی کشتی آزاد ایران پیش از این هفت مرتبه در سال های ۱۹۹۶ تهران، ۲۰۰۶ ساری، ۲۰۱۲ باکو، ۲۰۱۳ تهران، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ لس آنجلس عنوان قهرمانی را در جام جهانی کسب کرده بود و ۱۱ مرتبه هم نایب قهرمان شده بود.
ملی پوشان کشتی آزاد ایران طی سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ سه مرتبه پیاپی در لس آنجلس و در خاک آمریکا کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.
ایران در سال های ۱۹۹۶، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ میزبان جام جهانی کشتی آزاد بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار