تبلیغات

ورود پسر دانشجو به خوابگاه دختران در دانشگاه صنعتی ارومیه

پسر دانشجو با پوشش دخترانه به خوابگاه دختران دانشگاه صنعتی ارومیه وارد شد .

پسر دانشجو در خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی ارومیه

دانشگاه صنعتی ارومیه

این روزها رفتار عده ای از دانشجویان ایرانی به شدت عجیب و غریب شده است به گونه ای که دانشگاه ها را با محیط هایی برای ابتذال اشتباه گرفته اند و هر کار ناشایستی را انجام میدهند .

ورود پسر دانشجو به خوابگاه دختران دانشگاه صنعتی ارومیه جزو رفتارهای زشت و ناشایستی است که اول از همه خود دانشجو و دختر معشوقه اش را زیر سوال میبرد و بعد از آن مسئولین خوابگاه دختران و دانشگاه صنعتی ارومیه را زیر سوال میبرد .

پسر دانشجو که با دختر مورد علاقه اش قبل از ظهر به خوابگاه دختران ورود کرده بود بعد از چندین ساعت با تهدید چاقو به همراه دختر مورد علاقه اش از آنجا خارج شدند .

پسر عاشق پیشه با لباس دخترانه وارد خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی ارومیه شد و شبانگاه همراه دختر مورد علاقه‌اش و پس از تهدید سرپرست خوابگاه با چاقو از این مکان متواری شد.

پیش از ظهر روز یکشنبه ۱۴بهمن ماه پسر جوانی با لباس دخترانه به خوابگاه دخترانه شهید بهشتی دانشگاه صنعتی ارومیه وارد شد و پس از چندین ساعت اسکان، شبانگاه بین ساعت ۲۰:۲۱ به همراه دختر مورد علاقه خود خارج می‌شود.

پسر دانشجو در خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی ارومیه

دانشگاه صنعتی ارومیه

پسر جوان که اهل یکی از شهر‌های شمال کشور است، با هماهنگی دختر دانشجو به نام «س- ب» اهل همدان در غفلت سرپرست خوابگاه با لباس دخترانه وارد خوابگاه شهید بهشتی واقع در ابتدای خیابان دانشکده (شهید بهشتی) شده و پس از اطلاع سرپرست خوابگاه، وی را با چاقو تهدید و به همراه دختر از خوابگاه فرار می‌کند.

شورای صنفی دانشگاه صنعتی ارومیه نیز با صدور بیانه‌ای، ضمن تایید این خبر خواستار برخورد با مسئولان مربوطه و متخلف و روشن شدن این حادثه شد.

همچنین این شورا اعتراض دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه را نسبت به سهل انگاری مسئولان در حفظ حریم و امنیت خوابگاه و کنترل عبور و مرور‌ها را یادآور شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار