تبلیغات

آقای مشایخی تختی لات و لمپن نبود

ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 289997

بابک تختی تنها فرزند جهان پهلوان تختی در واکنش به صحبت های جمشید مشایخی بعد از سالها از مرگ این کشتی‌گیر و شایعه اختلاف با همسرش گفت: مگر تختی عقب‌مانده بود که نتواند طلاق بگیرد؟!

او در ابتدای صحبت هایش در واکنش به حواشی مرتبط با مرگ جهان پهلوان تختی گفت:«بیست و چند سال پیش درایران وقتی دنبال اسناد و مدارک مربوط به پدرم بودم،راهم به وزارت اطلاعات کشیده شد، ازآنها پرس و جو کردم و گفتند سری به هتل آتلانتیک زدید یا نه؟ من به هتل آتلانتیک رفتم وبا صاحب هتل صحبت کرد،صاحب هتلی که از سال ۴۶ هتل را در اختیار داشت و وقتی به او تلفن زدم گفت:«بابک جان تا بحال چطور نیامدی قاتل پدرت را ببینی؟»من در تمام طول راه دچارعذاب وجدان بودم که آیا باید خودم به هتل بروم یا باید شخص دیگری را می فرستادم؟ من چطورمی توانم مقابل چنین آدمی بنشیم.تمام روزنامه ها از اول انقلاب تا آن زمان می گفتند این هتل لانه زنبور بوده ،ساواک تمام دیدارهایش را آنجا برقرار می کرده، اصلا متعلق به ساواک بوده و این یک پوششی برای قتل تختی بوده ،وقتی آقای ساعد مدیرهتل را دیدم و با هم صحبت کردیم وازمصیبت هایی شنیدم که به خاطرمرگ تختی در آن هتل رفت،مصاحبه ای با رادیو بی بی سی فارسی کردم و گفتم تختی خودکشی کرده و همه کسانی که تختی را دوست دارند به آقای ساعد عذرخواهی بدهکارند

چطور صدا وسیما تریبون را انقدر آزاد دراختیار آقای مشایخی می گذارد که بگوید تختی از دست زنش خودش را کشت و این فقط یک دلیل دارد،چند وقت پیش هم درمورد هدایت آن حرف را زدند،آنها فقط به همان چیز که باقی را متهم می کنند مشغولند، یعنی تشویش اذهان عمومی. مسئله خودکشی پدرم همان زمان بصورت موکد و مکرر تکرار شد با شاخ و برگ در تمام نشریات آن زمان بود چیز تازه ای کشف نشده.

به قول آقای مشایخی تختی نمی توانست با این زن زندگی کند!اصلا این تختی نیست که شما می شناسید آقای مشایخی ،اصلا تختی لات و لمپن نبوده. دوستاش می دانند آقای صنعت کاران هست. تختی اگر شعبان جعفری را در خیابان می دید مسیرش را عوض می کرد، عارش می امد که کشتی با این لات و لمپن ها قاطی شده.این تختی شما و ما و من نیست .تختی مگر عقب مانده بود که نتواند از زنش طلاق بگیرد؟استوارترین دوستی ها هم با هم اختلاف دارند.منظورشما این است که شهلا به تختی خیانت کرده و تختی نمی توانست تاب بیاورد و خودش را کشت!این چه استدلال بیهوده ای است؟

www.dustaan.com آقای مشایخی تختی لات و لمپن نبود

پربیننده ها

وبگردی

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار