تبلیغات

دستگیری ۵ نفر از اعضای باند تولید سلاح

خبرگزاری ایسنا: طی یک عملیات توسط اطلاعات سپاه ناحیه رودان ۵ نفر از اعضای باند تولید سلاح در رودان دستگیر شدند.

فرمانده سپاه ناحیه رودان با اشاره به دستگیری اعضای یک باند ۵ نفره تولید سلاح، اظهار کرد: در چند روز گذشته گزارشی مبنی بر فعالیت گروهی در شهرستان رودان با موضوع ساخت و فروش سلاح غیرمجاز به‌صورت دست‌ساز توسط افراد سودجو که اقدام به خفت گیری، اخاذی و سرقت‌های مسلحانه می‌کردند در اطلاعات سپاه ناحیه رودان وصول شد.

ابراهیم حسین زاده افزود: با فعال‌سازی گشت‌های اطلاعاتی و به‌کارگیری از تمام ظرفیت عوامل و عناصر اطلاعاتی پس از شناسایی، رصد و تحت نظر قرار دادن افرادی که در بحث تولید سلاح غیرمجاز در رودان فعالیت داشتند، این افراد توسط نیروهای ستاد خبری اطلاعات سپاه ناحیه رودان با هماهنگی مقام محترم قضایی دستگیر شدند.

فرمانده سپاه ناحیه رودان تصریح کرد: در این رابطه  ۵نفر دستگیر شدند که به هنگام دستگیری یک قبضه سلاح دست‌ساز ساچمه زنی نیز از آن‌ها کشف و ضبط گردید و متهمین به مقام محترم قضایی معرفی شدند.

حسین زاده خاطرنشان کرد: مجموعه کارکنان اطلاعات سپاه ناحیه رودان ۲۴ ساعته آماده دریافت گزارش‌های شهروندان رودانی با هدف تأمین امنیت و آسایش برای آن‌هاست.

پایگاه خبری بروزترین

.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار