تبلیغات

نماینده زن شورای شهر جلوی اصابت چاقو را گرفت

نماینده زن شورای شهر جلوی اصابت چاقو را گرفت

به گزارش ایران ناز ، یکی از نامیندگان زن در شورای شهر گفت با چادرم توانستم جلوی اصابت چاقو به یکی از نمایندگان را بگیرم ! در این درگیری که در شورای اسلامی شهر بابل رخ داد چاقوی میوه خوری به سمت یکی از اعضای شورای شهر پرت شده بود که این خانم مانع اصابت ان میگردد !

به گزارش ایران ناز عضو شوراي اسلامي شهر بابل گفت: در جلسه علني امروز شورا يکي از اعضاي شوراي شهر به‌سوي عضو ديگر شورا چاقوي ميوه‌خوري پرت کرد که بنده بلافاصله چادرم را باز کردم و مانع از اصابت چاقو به وي شدم.مهدي کاشي چاقوي ميوه‌خوري را به‌سوي واثقي پرت کرد

نرگس نوروزي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار، اظهار کرد: در جلسه علني امروز شوراي اسلامي شهر بابل يکي از بدهکاران که به‌دليل تخلف، شهرداري جلوي فعاليتش را گرفته بود، در صحن علني شورا حضور يافت و از نحوه عملکرد شهرداري شکايت داشت. وي افزود: در پي انتقاد اين بدهکار، جعفر واثقي رئيس کميسيون تعريض شهري از وي درخواست مي‌کند تا شکايت خود را در خارج از صحن شورا و در مراجع قضايي مطرح کند، چرا که صحن علني شورا براي رسيدگي به مسائل و مشکلات شهري است.

عضو شوراي اسلامي شهر بابل تصريح کرد: مهدي کاشي ديگر عضو شوراي اسلامي شهر بابل بلافاصله نسبت به صحبت‌هاي واثقي موضع گرفته و شروع به درگيري لفظي با اين عضو شورا مي‌کند.نوروزي خاطرنشان کرد: در پي اين درگيري، مهدي کاشي چاقوي ميوه‌خوري را به‌سوي واثقي پرت کرد که بنده بلافاصله چادرم را باز کردم و مانع از اصابت چاقو به اين عضو شورا شدم.

وي يادآور شد: چند دقيقه بعد، مهدي کاشي با حالت عصباني به طرف واثقي حمله‌ور شد و با پا ضربه‌اي به قفسه سينه وي وارد کرد که واثقي نقش بر زمين و بيهوش شد.عضو شوراي اسلامي شهر بابل ادامه داد: بلافاصله با پليس 110 تماس گرفتيم اما تا حضور پليس در صحن شورا، عضو ضارب شوراي شهر متواري شد.

وي بيان کرد: عضو مضروب شوراي شهر بلافاصله به بيمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.عضو شوراي اسلامي شهر بابل در پايان تصريح کرد: انتظار داريم دستگاه‌هاي قضايي و امنيتي بابل با اين بي‌نظمي‌ها برخورد کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار