تبلیغات

تعبیر خواب مارمولک - مارمولک سبز در خواب چه مفهومی دارد؟

با تعبیر خواب مارمولک، تعبیر خواب کشتن مارمولک، تعبیر خواب مارمولک سبز و تعبیر خواب مارمولک خاکستری همراه مجموعه تعبیر خواب مجله ستاره باشید

تعبیر خواب مارمولک ابن سیرین - تعبیر خواب مارمولک امام صادق - تعبیرخواب مارمولک سفید - تعبیر خواب مارمولک سیاه - تعبیر خواب ترسیدن از مارمولک

مارمولک گونه ای خزندگان است که در سراسر جهان می‌توان آن‌ها را یافت. دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌اند. مارمولک را در معبرین غربی نماد غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد. با تعبیر خواب مارمولک همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب مارمولک

تعبیرگری می‌گوید: مارمولک در خواب دیدن دلیل بر مردی است که در میان مردم فساد بیندازد.

در کتاب سرزمین رویاها آمده است:

خواب مارمولک: دشمنان در صدمه زدن به شما پیروز می‌شوند.یک مارمولک را در قفس می‌اندازید: شهرت و احترام شما بیشتر می‌شود.

آنلی بیتون گوید: اگر زنی خواب ببیند مارمولکی از روی دامن او راه می‌رود یا او را گاز می‌گیرد، نشانه آن است که اندوه و بدبختی به او روی می‌آورد. همسر او در اثر حادثه ای معلول خواهد شد. و او برای گذراندن زندگی با تمامی تلاش و جدیت فراوان تنها درآمدی ناچیز عایدش خواهد شد.

تعبیر خواب کشتن مارمولک

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید مارمولکی را می‌کشید، علامت آن است که شهرت و ثروت از دست رفته خود را بار دیگر به دست می‌آورید. اما اگر موفق نشوید مارمولک را بکشید و مارمولک از دستتان فرار می‌کند، نشانه آن است که در امور عاطفی با شکست مواجه خواهید شد.

در کتاب سرزمین رویاها آمده است: یک مارمولک را می‌کشید: پولی را که از دست داده بودید دوباره بدست می‌آورید.

تعبیر خواب مارمولک سبز و خاکستری

برايت مى‌گويد:

ديدن مارمولك خاكسترى در خواب، علامت دعوا و نزاع است.اگر در خواب مارمولك سبز رنگ ببينيد، علامت آن است كه بايد مراقب خود باشيد.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

www.dreamscloud.com

تعبیرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار