تبلیغات

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131)

برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.

در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.
 

نمایی زیبا از دبیرستان لروسی در سوئیس (Switzerland).

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) دره آنتِلوپ کَنیون (Antelope Canyon) در نزدیکی شهر پِیج (Page) از ایالت آریزونا.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) چشم اندازی از شهر فوکوشیما (Fukushima) در ژاپن.
تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) پارک ملی Kootenay در جنوب شرقی استان بریتیش کلمبیا (British Columbia).تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) روستای براون والد (Braunwald) در منطقه Glarus Süd در سوئیس.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) روستای رئین (Reine) در مجمع‌الجزایر لوفوتن (Lofoten) در نروژ.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) 

منطقه MONA VALE در ایالت نیو ساوت ولز (New South Wales) واقع در استرالیا.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131)  آبشار اوکسارارفوس (Öxarárfoss) در کشور ایسلند.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) 

پارک ملی یوسیمیتی (Yosemite) در ایالت کالیفرنیا.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131)  چشم اندازی از Neist Point در بخش غربی جزیره اسکای (Skye).تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) کومونه Nago -Torbole در منطقه ترنتینو (Trentino) در ایتالیا.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131)

 

 طبیعت سرسبز در کنار دریاچه Walensee در سوئیس.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) 

 

قله دنالی (Denali) در رشته‌ کوه راکی (Rocky) در آمریکای شمالی.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) خلیج هالونگ بای (Ha Long Bay) در شمال ویتنام (Vietnam).تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) شهر ایلولیسات (Ilulissat) در غرب گرینلند (Greenland).تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (131) 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار