تبلیغات

انسان دو سر متولد شد ! +عکس

متولد شدن انسان دو سر

انسان دو سر متولد سد! خبر تولد این نوزاد دختر اهالی شهر را به مقابل بیمارستانی در «برامان‌باریا» در ۱۲۰ کیلومتری داکا پایتخت بنگلادش کشاند تا اینکه نوزاد به دلیل مشکل تنفسی به بخش مراقبت‌های ویژه در بیمارستانی در داکا منتقل شد.

مجله مراحم؛ به گفته مسئولان بیمارستان، اگر این نوزاد به داکا منتقل نمی‌شد کنترل جمعیت برای آنها دشوار بود. «جمال میا» پدر این نوزاد که کشاورز است می‌گوید که بعد از دیدن فرزندش به شدت جا خورده اما اکنون خدا را شکر می‌کند که مادر و کودک سالم هستند: او دو سر کامل دارد، با دو دهان شیر می‌خورد و با دو بینی نفس می‌کشد.

تولد نوزاد دو سر در بنگلادش تولد نوزاد دو سر در بنگلادش,انسان دو سر,متولد شدن انسان دو سر,نوزاد به سرتولد نوزاد دو سر در بنگلادش,انسان دو سر,متولد شدن انسان دو سر,نوزاد به سر متولد شدن انسان دو سر

به گزارش بی‌بی‌سی، این نوزاد با سزارین به دنیا آمده و پزشکان می گویند بررسی‌ها نشان می‌دهند که به جز سر، از دیگر اعضای اصلی بدن یکی دارد.

تولد نوزاد با دو سر پدیده‌ای نادر است و در هر ۱۰۰ هزار تولد یک بار اتفاق می‌افتد. ۶۰ درصد این نوزادان یا مرده به دنیا می‌آیند یا کمی بعد از تولد می‌میرند.

این حالت به عنوان دو قلوی به هم چسبیده در نظر گرفته می‌شود و چون اعضای اصلی بدن یکی هستند امکان جدا کردن وجود ندارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار