تبلیغات

آشنایی با همه همسران رامبد جوان + تصاویر

آشنایی با همه همسران رامبد جوان + تصاویر

رامبد جوان تا به حال سه باز ازدواج کرده است که در اینجا با همه همسران رامبد جوان آشنا میشوید

ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان سه زنی هستند که به همسری رامبد جوان درآمده اند.
رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند.

چند سال بعد و در ۳۶ سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد. اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. رامبد جوان چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن رامبد جوان و سحر دولتشاهی با هم ازدواج می کنند .
سحر دولتشاهی
در سال ۹۳ زمزمه های جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی در شبکه های اجتماعی و سایت ها به گوش رسید که این خبر پس از مدتی به واقعیت پیوست.

آشنایی با همه همسران رامبد جوان + تصاویر همه همسران رامبد جوان , رامبد جوانهمه همسران رامبد جوان , رامبد جوانماندانا روحی همسر اول رامبد جوان همه همسران رامبد جوان , رامبد جوانهمه همسران رامبد جوان , رامبد جوان عقد ماندانا روحی ورامبد جوان توسط خاتمی سحر دولتشاهی در مصاحبه ای در سال ۹۴ گفت: سال ۹۳ در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

وی ادامه می دهد: سال ۹۳ هم شیرینی برایم داشت و هم یک رهایی جالبی برایم بود.امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد. سحر دولتشاهی برای سال جدید هم چنین آرزویی دارد: برای سال ۹۴ و همه سالهایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من.

  همه همسران رامبد جوان , رامبد جوانهمه همسران رامبد جوان , رامبد جوان ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان: هنوز در شوک خبر جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی بودیم که خبری مبنی بر ازدواج سوم رامبد جوان با بازیگر زن ایرانی نگار جواهریان به گوش رسید .
این خبر با دیده شدن رامبد جوان و نگار جواهریان در انظار عموم قوت گرفت تا اینکه در تیرماه ۹۴ این خبر توسط یک سایت سینمایی ایران تایید شد .

این سایت از آشنایی رامبد جوان و نگار جواهریان در جریان نمایش دیوار چهارم پرده برداشت که سرانجام موجب ازدواج این دو شد .
رامبد جوان در چندین مکان با نگار جواهریان دیده شد و همچنین در برنامه سه ستاره در نوروز ۹۵ از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش نام برد که ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان را تایید می کند.

نگار جواهریان همسر فعلی رامبد جوان همه همسران رامبد جوان , رامبد جوانهمه همسران رامبد جوان , رامبد جوان

عکس جدید نگار جواهریان,عکس نگار جواهریان و همسرش رامبد,عکس های خصوصی نگار جواهریان,عکس لو رفته از نگار جواهریان,عکس خانوادگی نگار جواهریان,اینستاگرام نگار جواهریان عکس جدید نگار جواهریان,عکس نگار جواهریان و همسرش رامبد,عکس های خصوصی نگار جواهریان,عکس لو رفته از نگار جواهریان,عکس خانوادگی نگار جواهریان,اینستاگرام نگار جواهریان عکس جدید نگار جواهریان,عکس نگار جواهریان و همسرش رامبد,عکس های خصوصی نگار جواهریان,عکس لو رفته از نگار جواهریان,عکس خانوادگی نگار جواهریان,اینستاگرام نگار جواهریان عکس جدید نگار جواهریان,عکس نگار جواهریان و همسرش رامبد,عکس های خصوصی نگار جواهریان,عکس لو رفته از نگار جواهریان,عکس خانوادگی نگار جواهریان,اینستاگرام نگار جواهریان

ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان  همسران رامبد جوان

/ وکیل ملت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار