تبلیغات

تعبیر خواب میخ - میخ زدن در خواب چه تعبیری دارد؟

با تعبیر خواب میخ (دیدن میخ در خواب)، تعبیر خواب میخ زدن (میخ کوبیدن) و تعبیر خواب انواع میخ (مسی و آهنی) همراه مجله ستاره باشید.

تعبیر خواب میخ در پا - تعبیر خواب فرو رفتن میخ در بدن - خوردن میخ در خواب - تعبیر میخ در بدن - تعبیر خواب فرو رفتن میخ در سر - تعبیر خواب میخ در کفش

وسایلی به مانند میخ در رؤیا بایستی محوریت خواب قرار گیرند تا بتوان تعابیری را برای آن‌ها عنوان کرد. به طور مثال معبرین برای دیدن خواب کوبیدن بر میخ یا میخ با جنس‌های مختلف و امثال آن تفاسیری را بیان کرده‌اند. برخی تعبیرگران میخ را عمل عمقی و سفت و سخت می‌دانند. با تعبیر خواب میخ همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب میخ

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خواب میخ، برادر می‌باشد.

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

تعبیرهای میخ عبارت‌اند از:

برادرفرزنددوستازدواج با زن.

لوک اویتنهاو می‌گوید:

میخ چوبی: برنامه سودمندمیخ چوبی را در جایی کوبیدن: کار سودمند

برايت مى‌گويد: اگر خواب ببينيد كه چيزى را ميخ مى‌كوبيد، يعنى سعى مى‌كنيد تا در كارهايتان پيروز شويد.

تعبیر خواب انواع میخ

ابراهیم کرمانی می‌گوید: 

اگر در خواب ببینی میخ از فلز مس یا فلز برنج می‌باشد، تعبیرش بد است.اگر ببینی میخ آهنی داری صاحب فرزندی می‌شوی که به خاطر او بزرگی و عظمت به دست می‌آوری.اگر ببینی جنس میخ از استخوان می‌باشد، تعبیرش قوت و نیرو است.

تعبیر خواب میخ زدن (میخ کوبیدن)

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی میخ به دیوار زده‌ای، به این معنی است که در آنجا مانع برادر تو شده و او را بازدارند.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر ببینی میخ را به دیوار یا ستونی زده‌ای با شخصی منافق و دورو دوستی می‌کنی.اگر ببینی میخ را به زمین زده‌ای از طریق کسب و کار خودت ثروتمند می‌شوی.تعبیر میخی که در چیزی فرو رفته است، شرف و بزرگی در دنیا و آخرت می‌باشد.

منابع:

کتاب جامع بانک تعبیر خواب

تعبیرستان

Pendarno.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار